امروز: ۱۳۹۵/۹/۲۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
امدادرسانی هلال احمر خراسان رضوی به 40 حادثه دیده
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امداد و نجات این جمعیت طی 24 ساعت گذشته به 40 حادثه دیده خدمات امداد و نجات ارائه کردند.
۱۳۹۵/۹/۲۱

گزارش تصویری/برگزاری چهارمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در دوره جدید با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
گزارش تصویری/برگزاری چهارمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در دوره جدید با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
۱۳۹۵/۹/۲۱

واژگونی خودرو ال 90 در محور فیض آباد-بجستان حادثه آفرید
حادثه ی واژگونی خودرو ال 90 در محور فیض آباد به بجستان 1 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت .
۱۳۹۵/۹/۲۰

واژگونی پژو405 سه مصدوم به دنبال داشت
رئیس هلال احمر مه ولات از واژگونی پژو 405 در محورفیض آباد به گناباد خبرداد.
۱۳۹۵/۹/۲۰

چهار طبیعت گرد گرفتار در غار مغان مشهد نجات یافتند
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: چهار طبیعت گرد که به علت برف و بوران در غار مغان، در نزدیکی مشهد، گرفتار شده بودند به همت نیروهای امداد و نجات این جمعیت نجات یافتند.
۱۳۹۵/۹/۲۰

خدمات دهی تیم های امداد و نجات هلال احمر در جاده های خراسان رضوی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیم های امداد و نجات هلال احمر در قالب طرح امداد زمستانی در جاده های این استان به مسافران خدمات دهی می کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۰

واژگوني يک دستگاه اتوبوس 17 مصدوم برجاي گذاشت
رئيس جمعيت هلال احمر سبزوار گفت: واژگوني يک دستگاه اتوبوس در جاده سبزوار- بردسکن 17 نفر را راهي بيمارستان کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۰

آموزه‌های اصیل اسلامی را به سایر ملل منتقل کنیم
کنفرانس بین‌المللی «اسلام و حقوق بین‌الملل بشردوستانه» آغاز به کار کرد و از این‌رو باید شاکر خداوند متعال بود و خرسند، زیرا فرصتی پیش آورد تا در جمع علما و اندیشمندان بزرگ دینی، استادان، متخصصان و مدیران و کارکنان نهضت بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر و صاحب‌نظران برجسته و بنام داخلی و بین‌المللی در حوزه اسلام و حقوق بشردوستانه حضور داشته باشیم.
۱۳۹۵/۹/۱۸

همه همّت گماریم که نماز را در جایگاه شایسته‌ی خود بشناسانیم
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز، با اشاره به مسئولیت همگانی در اقامه نماز تأکید کردند: لازم است که همه همّت گماریم تا نماز را در جایگاه شایسته‌ی خود، بشناسیم و بشناسانیم و عمل شخصی خود را نیز به تناسب آن تعالی بخشیم.
۱۳۹۵/۹/۱۸

طرح امدا ونجات زمستانه هلال احمر خراسان رضوی آغاز شد
اجرای طرح زمستانی امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در محورهای مواصلاتی وجاده های استان از روز چهارشنبه17آذر 95 آغاز شد.
۱۳۹۵/۹/۱۸

اعزام 100 نفر از خانواده ی شهدای امدادگر ،فرزندان شاهد وجانبازان هلال احمر به مشهد
تعداد 28 خانواده ،شامل یکصد نفر ازاعضای خانواده شهدای امدادگر ،فرزندان شهدا ونیز تعدادی از جانبازان وایثارگران جمعیت هلال احمر کشور به مشهد مقدس مشرف شدند.
۱۳۹۵/۹/۱۷

 

 
 

سامانه های اینترنتی 

آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر