امروز: ۱۳۹۵/۵/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
گزارش تصویری /زنده شدن بذر امید در عرفان وامیر مهدی دو کودک خردسال برای راه رفتن به همت وکمک مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی
گزارش تصویری /زنده شدن بذر امید در عرفان وامیر مهدی دو کودک خردسال برای راه رفتن به همت وکمک مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی
۱۳۹۵/۵/۳

165 نیروی عملیاتی آماده خدمت رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 165 نیروی عملیاتی درحال خدمت رسانی به مسافران و زائران حرم رضوی هستند.
۱۳۹۵/۵/۲

برگزاری دوره توان افزایی جستجو ونجات در سیلاب
امدادگران هلال احمر خراسان رضوی در دوره توان افزایی جستجو ونجات در سیلاب که توسط سازمان امداد ونجات هلال احمرکشور برگزار می شود شرکت نمودند.
۱۳۹۵/۵/۲

مصدومیت 14 نفر در اثر برخورد خودروی سمند و پژو 405
علی مسعودی از برخورد خودروی سمند وپژو 405 در محور چناران به مشهد خبر داد.
۱۳۹۵/۵/۲

یک کشته و یک مصدوم در واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه ، از امدادرسانی به حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۳۹۵/۵/۲

واژگونی کامیون در جاده سبزوار - نیشابور دو نفر را راهی بیمارستان کرد
رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار از واژگون شدن یک دستگاه کامیون بنز در باند جنوبی جاده سبزوار - نیشابور و مصدومیت دو نفر در این حادثه خبر داد.
۱۳۹۵/۴/۳۱

نشست مشترک دستگاههای فرهنگی تحت عنوان شورای ملی واستانی ستاد بزرگداشت دهه کرامت
حضور هلال احمر در نشست مشترک دستگاههای فرهنگی تحت عنوان شورای ملی واستانی ستاد بزرگداشت دهه کرامت بلحاظ ظرفیتهای مردمی وفرهنگی وخصوصا فعالیتهای این نهاد در بسط وگسترش فرهنگی رضوی
۱۳۹۵/۴/۳۱

پذیرایی از 2500زائر رضوی در سرای امدادگران هلال احمر خراسان رضوی
سرای امدادگران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از نظر امکانات رفاهی در پذیرش زائرین یکی از منحصر به فردترین مراکز جمعیت هلال احمر کشور محسوب می شود که از ابتدای سال 95 تا کنون موفق به پذیرش 2500زائر شده است.
۱۳۹۵/۴/۳۰

واژگونی دو دستگاه خودروی سواری پراید 8مصدوم بدنبال داشت
رئیس هلال احمر قوچان از واژگونی دو دستگاه پراید در محور قوچان-مشهد خبر داد.
۱۳۹۵/۴/۳۰

حادثه در جاده سبزوار - جوین یک کشته و 2 مصدوم داشت
رئیس جمعیت هلال احمر جوین از برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 در جاده سبزوار- جوین خبر داد و گفت: در این حادثه دلخراش یک نفر کشته و 2 نفر نیز مصدوم شدند.
۱۳۹۵/۴/۲۹

تصادف زنجیره ای سه دستگاه خودرو در محور فریمان به تربت جام 9 مصدوم ویک فوتی به دنبال داشت
رئیس هلال احمر فریمان از برخورد سه دستگاه خودرو سواری پراید ، سمند و پژو 405 بر اثر انحراف به چپ در کیلومتر 10 محور مواصلاتی فریمان به تربت جام خبر داد.
۱۳۹۵/۴/۲۹

گزارش تصویری/برگزاری کارگاه آموزشی حجاب وعفاف به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف و پاسداشت قیام گوهرشاد در نمازخانه ساختمان صلح
گزارش تصویری/برگزاری کارگاه آموزشی حجاب وعفاف به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف و پاسداشت قیام گوهرشاد در نمازخانه ساختمان صلح
۱۳۹۵/۴/۲۸


 
 
 
 
 
 
 
 

سامانه های اینترنتی 

آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر