امروز: ۱۳۹۵/۱۲/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
ما از ملامت‌ها نمی‌هراسیم
رئیس جمعیت هلال‌احمر با تشکر از رسانه‌هایی که در موضوع بودجه و جانفشانی‌های امدادگران و داوطلبان جمعیت در یک ماه گذشته، از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند؛ اذعان کرد: هیچ‌کس با هیچ روشی نمی‌تواند موجبات چشم‌پوشی از این خدمات و تلاش‌ها را فراهم کند.
۱۳۹۵/۱۲/۱

اهل کاریم سیاسی‌ کار نمی‌کنیم/مردم، ملاک قضاوت عملکرد هلال احمر هستند
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: جمعیت هلال‌احمر کارش کمک به مردم است. بشر دوستانه کار می‌کند و با مسائل سیاسی کاری ندارد. از این بی‌انصافی‌ها ناراحتم. کسانی که این ادعاها را دارند، چرا از استانداران و دیگر مسوولان استان‌های درگیر در سیل و برف و کولاک سوال نمی‌کنند؟ هلال‌احمر با تمام ظرفیت و امکانات و نیروهایش در امدادرسانی‌ها حضور یافته است. اگر می‌خواهید قضاوت کنید، مستند صحبت کنید. مستندات ما مردم هستند و درباره حضورمان و کارمان از آنها سوال کنید.
۱۳۹۵/۱۲/۱

تدوام عملیات نجات پنج کوهنورد درارتفاعات خراسان رضوی
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: عملیات نجات و جست و جو برای پیدا کردن پنج کوهنورد در این استان ادامه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱

5182 حادثه دیده در محل های اسکان اضطراری مستقر شده اند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 5182 نفر از حادثه دیدگان خراسان رضوی در محل های اسکان اضطراری مستقر شده اند.
۱۳۹۵/۱۲/۱

بازدید نماینده عالی دولت در خراسان رضوی از روند خدمات امدادی هلال احمر در سیل تایباد
به6240نفر در اثر حوادث ناشی از بارش باران، برف و جاری شدن سیل در این استان از روز گذشته تاکنون امدادرسانی شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱

امدادرسانی به ۱۲ خودروی گرفتار در برف و کولاک جغتای
رئیس جمعیت هلال احمر جغتای از امداد رسانی به ۱۲ خودروی گرفتار شده در برف و کولاک در ۲۴ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

جنازه فرد مفقود شده در سیل شهرستان تایباد از آب گرفته شد
رئیس هلال احمر تایباد گفت: لحظاتی قبل جنازه فردی که در مسیر سیل شهرستان تایباد گرفتار شده بود، توسط امدادگران از آب گرفته شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

واژگونی اتوبوس در محور سرخس- مشهد
یک دستگاه اتوبوس ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه روز شنبه در محور سرخس- مشهد در محدوده گردنه مزداوند براثر بارش برف و لغزنده بودن سطح جاده دچار واژگونی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

فوتی های حادثه واژگونی اتوبوس در ورودی مشهد به چهار نفر رسید
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: شمار فوتی های حادثه واژگونی اتوبوس در ورودی مشهد به چهار نفر رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

۶۰۷۰ امدادرسانی در خراسان رضوی/ ۵۰ حادثه تا صبح شنبه به وقوع پیوست
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی از وقوع ۵۰ حادثه در استان از بامداد جمعه تا صبح شنبه که ۳۰ مورد از آن ها حوادث سیل و آبگرفتگی بوده است، خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

گزارش تصویری/امداد رسانی تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در شب گذشته به گرفتار شدگان در برف در محورهای استان(2)
گزارش تصویری/امداد رسانی تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در شب گذشته به گرفتار شدگان در برف در محورهای استان(2)
۱۳۹۵/۱۱/۳۰


 
 

سامانه های اینترنتی 
آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر