امروز: ۱۳۹۵/۸/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
تبدیل پدافند غیر عامل به گفتمان رایج فراگیر در سطح جامعه
دبیر کارگروه امداد ونجات پدافند غیر عامل استان گفت: رسالت اصلی که در حوزه پدافند غیر عامل دنبال می شود با توجه به تاکیدات ر هبر معظم انقلاب تولید محتوا در راستای همگانی شدن و تبدیل پدافند غیر عامل به گفتمان فراگیر و رایج در سطح جامعه می باشد.
۱۳۹۵/۸/۲

شهر سایه برای کلانشهرهای کشور، ضروری است
دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به قانون پیش‌بینی شهر دوم در کنار شهرهای بزرگ کشور گفت: به ازای 10 درصد جمعیت شهرهای بزرگ، شهر دوم یا سایه می‌بایست برای اسکان اضطراری مردم در مواقع بحران و بروز حوادث ناگوار، آمادگی و شرایط میزبانی داشته باشد.
۱۳۹۵/۸/۱

گزارش تصویری/گردهمایی علمی کاربردی مسئولان حقوقی واملاک جمعیت هلال احمر کشور در مشهدمقدس با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور
گزارش تصویری/گردهمایی علمی کاربردی مسئولان حقوقی واملاک جمعیت هلال احمر کشور در مشهدمقدس با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور
۱۳۹۵/۷/۲۹

سیستم جامع حقوقی هلال احمر راه اندازی می شود
معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی در گردهمایی مسئولان امور حقوقی و املاک جمعیت هلال احمر در مشهد گفت: تعداد زیادی سند مالکیت و موقوفات در جمعیت هلال احمر کشور، وجود دارد.
۱۳۹۵/۷/۲۹

خزانه داران جمعیت هلال احمر در مشهد گرد هم آمدند
گردهمایی خزانه داران ،عاملان ذیحساب ومسئولان تنظیم حسابهای جمعیت هلال احمر کشور امروز وبا حضور دبیر کل هلال احمر کشور در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۷/۲۸

شفافیت مالی نشانگر سلامت سیستم است
دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه باید به سمت آئینه بودن پیش برویم، تاکید کرد: شفافیت مالی نهادها و حسابرسی دقیق، نشانگر سلامت هر سیستم است و باعث می‌شود همگان به سهولت بتوانند این سلامت را مشاهده کنند.
۱۳۹۵/۷/۲۸

آغاز مصاحبه از پذیرفته شدگان در آزمون کتبی استخدامی هلال احمر
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به آغاز انجام مصاحبه از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی هلال احمر، گفت: برای تصدی هر پست سه نفر معرفی می شوند که نفر برتر برای استخدام به جمعیت هلال احمر معرفی می شود؛ به علاوه سهمیه استخدامی نجاتگران با درجه ایثار نیز خارج از این سهمیه و به صورت موردی خواهد بود.
۱۳۹۵/۷/۲۸

گزارش تصویری/سمینار آموزشی خزانه داران کشور با جضور دبیر کل و خزانه دار جمعیت هلال احمر کشور
گزارش تصویری/سمینار آموزشی خزانه داران کشور با جضور دبیر کل و خزانه دار جمعیت هلال احمر کشور
۱۳۹۵/۷/۲۷

واژگونی خودروی پراید چهار مصدوم برجای گذاشت
واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلو متر ۶۵محوررشتخوار ‌به‌‌ شهر جنگل ‌۴ مصدوم‌‌ به ‌جا گذاشت‌ .
۱۳۹۵/۷/۲۷

مصاحبه روزنامه خراسان با بانوی امدادگر خراسان رضوی
گفت و گو روزنامه خراسان با بانوی امدادگر هلال احمرخراسان رضوی که 15سال، در سخت‌ترین ماموریت‌ها حضور داشته است؛
۱۳۹۵/۷/۲۶

مشهد میزبان خزانه داران ومسئولان امور حقوقی هلال احمر کشور
همایش خزانه داران ومسئولان امورحقوقی واملاک جمعیت هلال احمر کشور به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار می شود.
۱۳۹۵/۷/۲۵

برگزاری اردوی زیارتی امدادگران و نجاتگران
معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات گفت: اردوی زیارتی امدادگران و نجاتگران منتخب کشور در شهر مقدس مشهد
۱۳۹۵/۷/۲۵
 

 
 

سامانه های اینترنتی 

آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر