تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۱۶
4حادثه رانندگی در محور قوچان به فاروج ۶ مصدوم برجای گذاشت
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از امدادرسانی عوامل پایگاه شهید بابا محمد رستمی این شعبه به 6 مصدوم در پی 4 حادثه رانندگی خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از امدادرسانی عوامل پایگاه شهید بابا محمد رستمی این شعبه به 6 مصدوم در پی 4 حادثه رانندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر قوچان ؛ سعید فکوری در جمع خبرنگاران گفت: اولین حادثه واژگونی خودرو پراید بود صبح روز گذشته در ساعت ۰۹: ۱۰ دقیقه در کیلومتر ۱۵ محور قوچان به فاروج اتفاق افتاد که دو مصدوم این حادثه توسط عوامل پایگاه به بیمارستان قوچان جهت مداوای بیشتر انتقال داده شدند.

وی ادامه داد: عوامل پایگاه در مسیر برگشت با واژگونی خودرو پیکان مواجهه شدن که خوشبختانه این حادثه مصدومین نداشت .

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان در باره جزئیات سومین حادثه گفت: این حادثه ظهر دیروز در روستای فیلاب اتفاق افتاد که خودرو پراید با دو عابر برخورد داشته و باعث مصدومیت این افراد شد که عوامل پایگاه بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه این مصدومین را نیز به بیمارستان انتقال دادند .

فکوری در پایان گفت: چهارمین حادثه، برخورد خودرو پراید و سمند در کیلومتر ۲۰ محور فاروج به قوچان بود که دیشب شب اتفاق افتاد، که این حادثه نیز دو نفر مصدوم داشت که یک نفر به صورت سرپایی مداوا شد و مصدوم دیگر برای مداوای بیشتر توسط نجاتگران پایگاه شهید بابا محمد رستمی به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) انتقال داده شدند
خبرنگار : محمد نصراللهی