تاریخ: ۱۳۹۸/۸/۲۶
آغاز ثبت نام اولیه پزشکان داوطلب خدمت در حج تمتع ۹۹
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمرخراسان رضوی ، از آغاز ثبت نام اولیه پزشکان به منظور ارائه خدمات داوطلبانه در بخش بهداشت و درمان حج تمتع سال ۱۳۹۹ خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی ، از آغاز ثبت نام اولیه پزشکان به منظور ارائه خدمات داوطلبانه در بخش بهداشت و درمان حج تمتع سال ۱۳۹۹ خبر داد.

دکتر سید مجتبی احمدی با اعلام این خبر گفت: از بیست و پنجم آبان ماه ۱۳۹۸ پزشکان عمومی، متخصصان طب اورژانس و داخلی که به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۱۳۹۹ و خدمت به ضیوف الرحمان علاقه دارند، می توانند نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

وی اظهار داشت: داوطلبان می توانند تا ۳۰ آبان ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.hmc.ir اقدام به ثبت نام کنند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اضافه کرد: پس از احراز شرایط اولیه ثبت نام شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد.

مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر به عنوان زیرمجموعه جمعیت هلال احمر و همکار سازمان حج و زیارت، ماموریت اصلی خود را تامین سلامت زائران حج تمتع، عمره و عتبات عالیات قرار داده و تمام تلاش خود را صرف می کند تا زائران سرزمین وحی و عتبات مقدس با اطمینان از وجود امکانات و متخصصان مجرب ایرانی عرصه پزشکی و سلامت، بدون نگرانی از وضعیت جسمانی، هرچه بیشتر از سفر خود بهره ببرند.

این مرکز پزشکی عهده‌دار تمام مسائل بهداشتی و درمانی زائران ایرانی در سه کشور زیارتی عربستان، عراق و سوریه است که با جذب و بهره‌گیری از کادر بهداشتی و درمانی مجرب کشور در سطوح مختلف با ایجاد بیمارستان و درمانگاه‌های عمومی و تخصصی در کشورهای هدف به زائران ایرانی این کشورها خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.