تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۵
مشارکت اعضا جوانان خراسان رضوی درغربالگری وتب سنجی بیش از ۴۵۰هزار نفر
معاون امور جوانان خراسان رضوی از غربالگری وتب سنجی چهارصد و پنجاه و هشت هزارو۸۱۴ نفر با مشارکت ۹۳۶ نفر روز از اعضا جوانان خبر داد

معاون امور جوانان خراسان رضوی از غربالگری وتب سنجی چهارصد و پنجاه و هشت هزارو۸۱۴ نفر با مشارکت ۹۳۶ نفر روز از اعضا جوانان خبر داد.
علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:اعضا جوانان در تمامی ایستگاههای تب سنجی و غربالگری شعب هلال احمر استان حضور دارند وتاکنون به سی و شش هزارو۹۹۹ نفر  آموزش بهداشتی مقابله با کرونا ویروس به صورت چهره به چهره صورت پذیرفته است.
معین زاده در ادامه به طرح یاران خورشید اشاره کرد و افزود:این طرح با مشارکت فعال جوانان شعبه نیشابور برای جانبازان ۷۰ درصد به بالا که توسط بنیاد شهید معرفی گردیدند در حال اجرا است و جوانان با حضور در منازل این عزیزان ضمن ضدعفونی منزل نسبت به پایش سلامت و اهداء بسته های بهداشتی به جانباران عزیز اقدام می نمایند.
وی از گندزدایی و ضدعفونی کردن شش هزارو۳۰۲ خودرو و۲۸ خیابان خبر داد وگفت: تا پایان روز دوشنبه ۴ فروردین صدو هفده هزارو۱۶۰ عدد ماسک و دوازده هزارو۲۶۱ جفت دستکش نیز توزیع شده است.
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی همچنین از تولید ماسکهای بهداشتی و توزیع آن در مناطق کم برخوردار خبر داد و اظهار داشت شانزده هزارو۴۳۱ مایع ضدعفونی در این مناطق توزیع شده است.