تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۱۷
پیام تبریک مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت روز جوان
دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پیامی ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) وفرا رسیدن روز جوان را به تمامی جوانان این مرز وبوم تبریک گفت.
دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پیامی ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) وفرا رسیدن روز جوان را به تمامی جوانان این مرز وبوم تبریک گفت.
جوانی، دل انگیزترین موسم زیبای هستی و بهار شکفتن استعداد بشریست. جوان از تبار باران است و یار دیار امروز و یادگار ماندگار فرداست که مهرش روشنی بخش حریم مهرورزی و همتش گره گشای مشکل ها و عنوانش یادآور آمال و آرزوهاست.
با دل های دریایی و بزرگ جوانان است که میتوان برای شکفتن جوانه های امید در دل هایی که به ترنم نگاه مهربان خدای رحمان دلبسته اند آستین همت بالا زد و با همدلی نغمه های زیبای هستی را سرود.
جوانان بزرگترین سرمایه های جمعیت هلال احمر هستند که با انرژی ، جوشش ، طراوت و نشاط جوانیشان ایثارگرانه و عاشقانه برای خدمت به بشریت و گسترش صلح و دوستی و اعتلای اهداف انسانی گام برمیدارند و مرهمی بر دل های مجروح در پس بلاها و بحران ها میگذارند.
اینک شایسنه است در فرخنده میلاد سرو بوستان حسینی و الگوی جوانان ایران اسلامی حضرت علی اکبر(ع) که روز جوان نام نهاده شده است ، زیباترین شادباش ها و تبریک ها را به جوانان ایران اسلامی تقدیم نمایم و به این بهانه از بلندای همت ، مساعی و تلاش های بی دریغ جوانان پاک باخته و مهرآفرینی که این روزها در خط مقدم مبارزه با کرونا یار و همراه جمعیت هلال احمر می باشند صمیمانه تقدیر و قدردانی نمایم.
امید که در سایه سار بخشندگی الهی سعادت ، سلامت و بهروزی در ظل الطاف کریمانه ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) نصیب و ارزانی شما آینده سازان میهن عزیزمان باشد.