تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۲۸
امداد رسانی جمعیت هلال احمر به روستا‌های سیل زده سرخس
رئیس جمعیت هلال احمر سرخس گفت: در پی بارش باران در شهرستان و سطح روستاها، تخریب واحد‌های مسکونی به جمعیت هلال احمر اعلام شد که بلافاصله تیم‌های امداد و نجات برای خدمت رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس گفت: در پی بارش باران در شهرستان و سطح روستاها، تخریب واحد‌های مسکونی به جمعیت هلال احمر اعلام شد که بلافاصله تیم‌های امداد و نجات برای خدمت رسانی به محل حادثه اعزام شدند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس :محمد رضایی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان گفت: در پی بارش باران در شهرستان و سطح روستاها، تعداد ۱۰ واحد منزل مسکونی در بخش مرزداران دچار تخریب شدند که با هماهنگی‌های انجام شده با دهیاران و بخشدار، تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی سرخس به روستا‌های پدلی و پسکمر جهت امدادرسانی و تحویل اقلام امدادی اعزام شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر سرخس با بیان اینکه خسارات وارده به روستاییان سیل زده مالی بوده است، افزود: متاسفانه بر اثر بارندگی تعداد هشت واحد مسکونی در روستای پدلی، یک واحد در روستای پسکمر و یک واحد مسکونی در سرخس خسارت وارد شد.
رئیس جمعیت هلال احمر سرخس ادامه داد: روستای پدلی که بیشترین خسارت واحد‌های مسکونی را داشته است در ۸۹ کیلومتری شهرستان سرخس قرار دارد و دارای ۶۵ خانوار می‌باشد.

رضایی بیان کرد: چادر‌های اسکان به صورت رایگان در اختیار مالکین خسارت دیده قرار داده شده است