تاریخ: ۱۳۹۹/۳/۱
اجرای بیش از 2000 عنوان برنامه فرهنگی در هلال احمر خراسان رضوی
دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منظور ارتقاء فرهنگ دینی کارکنان، داوطلبان‌، امدادگران و جوانان عضو این جمعیت، اقدام به برگزاری 2179 عنوان برنامه فرهنگی در استان در سال گذشته نموده است.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منظور ارتقاء فرهنگ دینی کارکنان، داوطلبان‌، امدادگران و جوانان عضو این جمعیت، اقدام به برگزاری 2179 عنوان برنامه فرهنگی در استان در سال گذشته نموده است.
به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین اسدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان خراسان رضوی با بیان این که محوریت برنامه‌های برگزار شده در چهارچوب شرح وظایف سازمانی تعریف شده از حوزه نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت بوده است، گفت: این فعالیت‌ها پیش از برگزاری در سطوح مختلف، برنامه‌ریزی بحث و بازخوانی شده است تا بیشترین اثر بخشی را در میان مخاطبان ایجاد نماید.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی از جمله مهمترین محورهای تعیین شده را تبیین بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب دانست و با اشاره به ضرورت بازخوانی این بیانیه افزود: با توجه به اینکه بیانیه گام دوم افق پیش‌روی کشور را در تمام ابعاد نمایان می‌سازد، ضرورت دارد فعالان‌ عرصه فرهنگ شناخت کاملی نسبت به این موضوع داشته باشند.
فعالیت در جهت اهداف سه کارگروه امر به معروف و منکر، ستاد اقامه نماز و شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر از دیگر محورهای اقدامات و فعالیت های انجام شده به شمار می‌آید که دفتر نمایندگی ولی فقیه در خراسان رضوی نسبت به آنان اهتمام داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی در مورد محتوای برنامه‌های فرهنگی ارائه شده نیز گفت: در محتواهای ارائه شده سعی داشته‌ایم به صورت ویژه به حل نیاز‌های امروز جامعه همچون مهارت‌ ایجاد خانواده سالم بپردازیم.
وی افزود: مبانی این برنامه‌ها برگرفته از دیدگاه های مقام معم رهبری(مدظله العالی) و رویکرد اصول تعریف‌شده جمعیت هلال احمر بوده است‌‌.
حجت الاسلام والمسلمین اسدی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر ضروری است در جهت ارتقاء خود به الگوسازی صحیح توجه نماید، افزود: این الگوسازی بایستی از منابع دینی و سیره رفتاری اهل بیت (علیه السلام) دریافت گردد.
گفتنی است در سال گذشته جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به عنوان یکی از سه دستگاه برتر ستاد اقامه نماز در استان‌ انتخاب شده است.
سلام