تاریخ: ۱۴۰۰/۵/۴
اقدامات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در دهه امامت و ولایت
مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از برنامه ها و اقدامات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در دهه امامت و ولایت خبر داد
 بزرگداشت غدیر برکات فراوانی برای مردم دارد و تکریم این عید و ایام، می‌بایست بیش از فعالیت‌های ظاهری به بصیرت و معرفت‌افزایی دوستداران غدیر بیانجامد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اسدالله اسدی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در گفت و گو با روابط عمومی هلال احمر استان گفت : بدون شک هر چه بیشتر بتوانیم در معارف غدیر کار کنیم، شاگردان مکتب غدیر از اقیانوس بیکران آن سیراب شده و زلال معارف غدیر در چشمه‌های جوشان قلب و دل و رفتار و عمل آنها متجلی‌تر خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلا احمر استان دامه داد :  به همین منظور در جلسه شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان ویژه غدیر و بزرگداشت دهه امامت و ولایت مباحث خوبی صورت گرفت و فعالیت‌هایی در گستره استان تصویب رسید که مهم‌ترین آنها عبارتند از:
۱. برگزاری جشن و سخنرانی و خطبه‌خوانی ویژه تبیین جایگاه غدیر
۲. تبلیغات محیطی و فضاسازی لازم و متناسب با ایام دهه غدیر
۳. اجرای عقد مؤاخات و احیاء سنت نبوی به منظور تحکیم روابط خانوادگی و اجتماعی
۴.برگزاری چند کارگاه غدیرشناسی از طریق شبکه‌های اجتماعی
۵‌. دیدار و حال‌پرسی سادات، بزرگان و علما در ایام غدیر
۶. برگزاری مسابقات ویژه و متنوع در موضوعات غدیری
۷. تهیه و تولید روزنامه ویژه غدیر و انعکاس در شبکه‌ها و پیام‌رسان‌های مرتبط با هلال احمر
۸. برگزاری نمایشگاه‌های ویژه غدیری
لازم به ذکر است فعالیت‌های معاونت‌های جمعیت در تأسی از سیره عملی حضرت علی علیه‌السلام و دستگیری از محرومان از قبیل نذر آب، تأمین دارو و درمان، طرح مواسات و همدلی، خدمت‌رسانی امدادگران و نجاتگران در سوانح جاده‌ای و حوادث طبیعی و ... با عنوان "احسان علوی" صورت می‌پذیرد.