تاریخ: ۱۴۰۰/۵/۱۲
تجلیل رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی از خدمات هلال احمر
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکید کرد: مهمترین سرمایه جمعیت هلال احمر بدنه اجتماعی آن می باشد که مهمترین اولویت حفظ سرمایه اجتماعی اعتماد مردم است.

تجلیل رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی از خدمات هلال احمر 

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکید کرد: مهمترین سرمایه جمعیت هلال احمر بدنه اجتماعی آن می باشد که مهمترین اولویت، حفظ سرمایه اجتماعی اعتماد مردم است. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی حجت الاسلام و المسلمین جواد نیک بین در دیدار با دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر ضمن تجلیل از خدمات هلال احمر به خصوص در خراسان رضوی تاکید کرد: از تلاش و نگاه های خداپسندانه شما مطلع هستم و معتقدم دو نهاد کمیته امداد و جمعیت هلال احمر در کشور مستقیما در حال خدمت به نیازمندان هستند .

نماینده مردم کاشمر، کوهسرخ، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از کم شدن سرمایه اجتماعی مخاطبان در هلال احمر افزود: خدمت در نهادهایی مانند هلال احمر و کمیته امداد توفیق بزرگی است که می بایست شاکر و قدردان آن باشیم.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در این دیدار در گزارشی به تاریخچه و نقش و خدمات و ماموریت هلال احمر در بحران ها اشاره کرد و بر ضرورت افزایش تاب آوری مردم در حوادث و بلایا با ارتقای سطح آگاهی و آموزش عمومی تاکید کرد.

 دکتر احمدی افزود: نهاد مردمی هلال احمر برای اثربخشی و کارآمدی بیشتر نیازمند توجه و تقویت و تخصیص بودجه های ویژه برای آمادگی حداکثری است.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین اسدالله اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در بخشی از این نشست با بیان این که رویکرد هلال احمر فرهنگی است اظهار کرد :اجرای طرح‌هایی مانند مواسات و غربالگری و آموزش مردم در مواجهه با کرونا توسط هلال احمر برای یاریگری نهادهای مسئول و خدمت به مردم در هلال احمر انجام شد و بسیاری از خدمات هلال احمر صرفا با روحیه الهی و داوطلبی انجام می شود