تاریخ: ۱۴۰۰/۶/۱۴
بازدید معاون امداد و نجات استان خراسان رضوی از شهرستان تربت جام
سعید شیری رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت جام از حضور معاون امداد ونجات استان خراسان رضوی در این شهرستان وبازدید از قسمت های مختلف این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تربت جام سعید شیری رییس این جمعیت با اشاره به بازدید یک روزه معاون امداد ونجات استان از قسمت های مختلف حوزه امداد و نجات هلال احمر  تربت جام ، خاطرنشان کرد ؛صیادی معاون امداد و نجات استان در انبار و پایگاه های امدادی  ، حضور یافته و از توانمندی های لجستیکی و تجهیزات امدادی هلال احمر تربت جام و همچنین از محل استقرار اتاق آماده عملیات شهرستان باز‌دید نمودند و ضمن بررسی مسایل با ریاست و مسئول امداد و نجات شعبه به گفتگو نشست.

 

وی افزود در این بازدید تجهیزات و امکانات امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان و خودروهای امدادی از مواردی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند.

 

شیری اضافه کرد در ادامه معاون امداد ونجات استان با حضور در پایگاه شهید فیاض خرم آباد در محور تربت جام به مشهد و پایگاه کله مل (بنی تاک) در محور تربت جام به صالح آباد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی اعضای این پایگاه ها جهت امدادرسانی به در راه ماندگان در حوادث و تصادفات ، در جریان روند امدادرسانی به حوادث و چگونگی انجام عملیات رها سازی توسط نجاتگران قرار گرفت.

 

رییس هلال احمر تربت جام افزود : معاون امداد نجات با حضور در مرکز  اداری جمعیت هلال احمر تربت جام ضمن ابراز خرسندی از آمادگی نجاتگران این جمعیت در ارزیابی های صورت گرفته، از تلاش های مسئول امداد و نجات و نجاتگران این شهرستان  تشکر و قدردانی نمود.