تاریخ: ۱۴۰۰/۶/۱۷
خیران تربت جامی 2 تانکر آب به مناطق محروم سربیشه اهدا کردند
رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: خیران‌ تربت جامی در قالب اجرای طرح ملی "نذر آب" 2 تانکر آب آشامیدنی به مناطق کم برخوردار سربیشه در جنوب شرقی بیرجند اهدا کردند

خیران تربت جامی 2  تانکر آب به مناطق محروم سربیشه اهدا کردند

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: خیران‌ تربت جامی در قالب اجرای طرح ملی "نذر آب" 2 تانکر آب آشامیدنی به مناطق کم برخوردار سربیشه در جنوب شرقی بیرجند اهدا کردند.

 سعید شیری اظهار داشت: شهریور امسال طرح ملی نذر آب 4 در شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی به همت خیرین و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی برگزار می شود.

وی ادامه داد: 2 تانکر خریداری شده توسط خیرین این شهرستان به ارزش 50 میلیون ریال در قالب کاروان نذر آب 4 جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی به شهرستان سربیشه ارسال می گردد.

 رییس هلال احمر تربت جام با اشاره به اهمیت طرح ملی ) نذر آب( گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای کاهش آلام مردم دچار خشکسالی در کشور این طرح را در سال های گذشته در قالب توزیع تانکر آب، سبد غذایی و اعزام کاروان‌های سلامت به اجرا در آورده است و در سال های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

شیری در پایان ضمن قدردانی از خیرین و مردم نیک اندیش شهرستان تربت جام افزود : جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد در کشور همواره با برگزاری طرح های داوطلب محور و حمایتی به یاری نیازمندان می شتابد لذا از مردم خیر و نیکوکار شهرستان تربت جام دعوت می شود تا با خیرات و اهدا نذورات خود به این جمعیت در مسیر کاهش آلام مردم نیازمند همراهی نمایند.