تاریخ: ۱۴۰۲/۸/۲۲
رئیس سازمان جوانان هلال احمر: مشهد نقطه تربیتی فرهنگ و شهادت است
رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور گفت: نقش مشهد در زیارت و تربیت جوانان در موضوع ایثار و شهادت همیشه پررنگ بوده است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سیدهاشم حسینی المدنی در جمع اعضای داوطلب جوانان به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان ؛ گفت: ارتباط جوانان با امام رضا علیه السلام و اهل بیت مهم است و باید این موضوع در همه سطوح مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: طرح قدم به قدم در مسیر بهشت یک طرح ارزنده بود که در آن از تمام ظرفیت‌ استان‌های کشور استفاده شد و این طرح خود یک طرح تربیتی بود.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا و تدفین شهید گمنام و ایجاد مقبره آن شهید در مجموعه جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ،  یک اقدام ملی است.

دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن بیان فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط با زنده  نگهداشتن یاد شهدا ، گفت: ارتباط جوانان با شهدا باید بیشتر شود و باید زمینه‌های این ارتباطات را در بین جوانان تقویت کرد.

ایشان افزود: ۲۶ آذر ماه امسال میزبان شهید گمنامی هستیم که در ساختمان سردار صلح این جمعیت تدفین خواهد شد و هم اکنون  ساخت مقبره این شهید در حال انجام است و برنامه‌های متنوع فرهنگی ، تربیتی و بصیرتی در حوزه شهدای امدادگر برنامه ریزی و اجرا می‌گردد.