امروز: ۱۴۰۰/۸/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
پربیننده‌ترین ها
سامانه و لینک های ستادی
اوقات شرعی

جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در نظر دارد اقدام به بکارگیری دو نفر نیروی تکنسین دارویاری  به صورت قرارداد قانون کار در داروخانه هلال احمر خراسان رضوی نماید لذا با توجه به نیاز داروخانه زیر مجموعه معاونت بهداشت ،درمان وتوانبخشی هلال احمر استان به نیروی تکنسین دارویاری بصورت قرارداد قانون کار از واجدان شرایط  (صرفا برادران)برای همکاری دعوت بعمل می آید. علاقه مندان لازم است حداکثر تا پایان وقت اداری روز 98/11/21 از طریق فرم ثبت نام بکارگیری نیروی دارویار اقدام به ثبت نام نمایند. جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی کلیک نمایید.
کد ملی * 

نام * 

نام خانوادگی * 

نام پدر * 

محل صدور * 

شماره شناسنامه * 

شماره همراه  * 

سابقه ایثارگری  * 

سابقه کاری مرتبط * 

مدرک تحصیلی * 

سابقه همکاری با هلال احمر(تعداد سال) * 

نوع همکاری با هلال احمر * 

دانشگاه محل تحصیل * 

معدل فارغ التحصیلی * 

تاریخ تولد  *
انتخاب تاریخ
  

جنسیت * 

شهر محل سکونت * 

آدرس * 

عکس پرسنلی با فرمت Jpg * 

مدارک تحصیلی/امدادی/سایر مدارک مرتبط به صورت فایل فشرده zip * 

فیلدهای ستاره دار باید حتما پر شوند