امروز: ۱۳۹۶/۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت

منوی معاونت
نظرسنجی
کیفیت دوره های آموزشی تخصصی امداد و نجات  
 نمايش نتايج
سامانه امدادی ۱۱۲

سایت های مفید امداد و نجات
 

 
 
سامانه و لینک های ستادی
بنر
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است.
معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد .

گزارش
پایان عملیات 72 ساعته امدادرسانی به 4500 حادثه دیده و اسکان 600 نفر در تصادف زنجیره‌ای محور مشهد به نیشابور
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: عملیات امدادرسانی به 4500 حادثه دیده تصادف زنجیره‌ای در کیلومتر 10 محور باغچه به مشهد پس از 72 ساعت مأموریت امدادی پایان یافت و در این حادثه 600 نفر اسکان داده شدند.
۱۳۹۶/۱/۷

امدادرسانی هلال احمر به 88 فرد گرفتار در سیلاب
معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از بامدادتا ظهر امروزدر نوروز ، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در 3 عملیات جداگانه نسبت به امدادرسانی به 88 حادثه‌دیده گرفتار در سیلاب استان، اقدام کردند.
۱۳۹۶/۱/۲

امدادرسانی به سه حادثه واژگونی خودرو و 12 مصدوم
معاون امداد و نجات هلال احمرخراسان رضوی گفت: سه حادثه واژگونی در محورهای مواصلاتی بجستان و سبزوار و قوچان موجب مصدومیت 12 تن شد.
۱۳۹۶/۱/۲

آماده‌باش بالگرد امدادی هلال احمر استان در حرم مطهر رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: بالگرد MI17 معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در روزهای دوشنبه سی‌ام اسفند ماه 95 و سه‌شنبه اول فروردین ماه 96 در حرم مطهر رضوی مستقر است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰

45 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی 96 فعال است
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 45 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی 96 فعال است و روزانه 339 نیروی عملیاتی در این پایگاه‌ها مستقر هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸

آماده باش نیروهای امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی در شب چهارشنبه آخر سال
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امداد و نجات و واکنش سریع هلال احمر استان در شب چهارشنبه آخر سال در آماده باش هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳

استقرار نیروهای هلال احمر خراسان رضوی در پایگاه های امداد نوروزی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: نیروهای آموزش دیده این جمعیت در پایگاه های امداد و نجات نوروزی در سطح استان مستقر شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲

2حادثه تلخ در آغاز هفته
سحر امروز شنبه دو حادثه تلخ در محورهای خراسان رضوی به وقوع پیوست که 40 نفر حادثه دیده داشت و با حضور به موقع عوامل امدادی هلال احمر واورژانس ،مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴

برگزاری دوره باز آموزی ویژه طرح ملی امداد و نجات نوروز 96
اولین مرحله از دوره بازآموزی طرح ملی امداد ونجات نوروز96با حضور بیش از 200 امدادگر آغاز شد.
۱۳۹۵/۱۲/۴

بازدید نماینده عالی دولت در خراسان رضوی از روند خدمات امدادی هلال احمر در سیل تایباد
به6240نفر در اثر حوادث ناشی از بارش باران، برف و جاری شدن سیل در این استان از روز گذشته تاکنون امدادرسانی شده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱
گالری تصاویر