امروز: ۱۳۹۵/۱۱/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت

منوی معاونت
نظرسنجی
کیفیت دوره های آموزشی تخصصی امداد و نجات  
 نمايش نتايج
سامانه امدادی ۱۱۲

سایت های مفید امداد و نجات
 

 
 
سامانه های ستادی
بنر
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است.
معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد .

گزارش
آماده باش هلال احمر خراسان رضوی برای امدادرسانی در برف و کولاک
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آماده باش امدادگران و نجاتگران این جمعیت تا پایان هفته جاری به دلیل پیش بینی ، بارش برف و کولاک خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۳

امدادرسانی به 86 مورد حادثه از ابتدای طرح امداد ونجات زمستانه
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 284 نیروی عملیاتی درحال خدمت رسانی در طرح امدادونجات زمستانه هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸

برای فامیل کلاس امدادگری گذاشته ام
مجید زارع، امدادگر مشهدی که از ورزش جودو به هلال احمر رسیده است
۱۳۹۵/۱۰/۱۴

جاده «کاهک» سبزوار، حادثه‌خیزترین نقطه در خراسان رضوی
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: جاده کاهک سبزوار حادثه‌خیزترین نقطه در سطح این استان است.
۱۳۹۵/۱۰/۵

مانورلحظه صفرامداد و نجات در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد
رئیس اداره عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت:مانور لحظه صفر امداد ونجات هلال احمر استان با حضور نهادهای مرتبط در فرودگاه مشهد به شکل مطلوب و با موفقیت انجام شد
۱۳۹۵/۹/۲۵

امدادرسانی هلال احمر خراسان رضوی به 40 حادثه دیده
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امداد و نجات این جمعیت طی 24 ساعت گذشته به 40 حادثه دیده خدمات امداد و نجات ارائه کردند.
۱۳۹۵/۹/۲۱

برگزاری هجدهمین مانور سراسری زلزله وایمنی در مشهد
سگهای واحدآنست؛عملیات راپل ونجات از ارتفاع؛حمل مصدوم؛مقابله با حملات شیمیایی؛اطفاء حریق وکلیه برنامه ها وعملیتهای مورد نیاز در هفدهمین مانور سراسری زلزله وایمنی با موفقیت اجرا شد.
۱۳۹۵/۹/۱۵

حضور بیش از یک هزار نیروی عملیاتی در طرح همسفران خورشید3
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به خدمات رسانی این جمعیت به زائران پیاده امام رضا(ع) در ایام آخر ماه صفر و در قالب طرح همسفران خورشید گفت: 109 پایگاه امدادی، 61 دستگاه آمبولانس، 2 بالگرد امدادی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از یکهزار نیروی عملیاتی در این طرح به کار گرفته شده است.
۱۳۹۵/۹/۹

امدادرسانی هلال‌احمر خراسان رضوی به 27 هزار زائر پیاده
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 26 هزار و 938 زائرپیاده رضوی خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۷

خدمات امدادی تاکنون به 19139 زائر پیاده رضوی ارائه شده است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارائه خدمات امدادی به 19139زائر پیاده در محورهای مواصلاتی استان در قالب طرح همسفران خورشید تا روز گذشته خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۴
گالری تصاویر