امروز: ۱۳۹۷/۴/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با حوزه
مریم یوسفی
اطلاعیه ها
************************
************************ 
 
 ************************
 
*********************** 
 
 ***********************
منوی آموزش و پژوهش
نظر سنجی آموزش و پژوهش
آیا از کیفیت برگزاری دوره های تخصصی امداد برگزار شده در شعبه خود راضی هستید؟
  
 نمايش نتايج

آموزش 60 هزار خانوار در مرحله دوم طرح خادم
معاون آموزش وپژوهش هلال احمر خراسان رضوی از آموزش 60 هزار خانوار در مرحله دوم طرح خادم در سطح استان خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۲۲

فعالیت نخستین پایگاه امدادی بانوان کشور در نیشابور/ضرورت گسترش پایگاه های امدادی بانوان
مسئول دبیرخانه طرح نوروزی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از فعالیت 24 ساعته نخستین پایگاه امدادی بانوان کشور در نیشابور خبر داد و خواستار گسترش پایگاه‌های امدادی بانوان هلال احمر در سطح استان و کشور شد.
۱۳۹۷/۱/۶

فریمان و سرخس جزء کم حادثه ترین مسیرهای خراسان رضوی است
مسئول دبیرخانه طرح نوروزی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: محورهای مواصلاتی دو شهرستان سرخس و فریمان با وجود تردد بسیار، جزء مسیرهای کم حادثه استان است.
۱۳۹۷/۱/۵

قدردانی از مدیرعامل هلال احمر استان در خصوص مشارکت در پروژه اسفیر
رئیس سازمان پناهندگی نروژی در پیامی از دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در خصوص مشارکت دربرگزاری دوره آموزشی مقدماتی در زمینه حداقل استانداردها در پاسخگویی های بشر دوستانه ( اسفیر) قدردانی نمود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷

آموزش استانداردها در پاسخگویی‌های بشردوستانه در مشهد / دوره آموزشی اسفیر در خراسان رضوی دایر شد
دوره آموزش مقدماتی حداقل استانداردها در پاسخگویی های بشردوستانه با همکاری اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، سازمان امور پناهندگی نروژ و جمعیت هلال احمر صبح امروز در محل مرکز هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر استان در مشهد آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵

برگزاري دوره آموزش 22 ساعته ضمن خدمت امداد وکمکهای اولیه
معاون آموزش وپژوهش هلال احمر خراسان رضوی گفت:اولین مرحله از دوره آموزش ضمن خدمت امداد وکمکهای اولیه ویژه پرسنل هلال احمر خراسان رضوی در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۸/۲۲

آغاز دوره آموزش تخصصی تیمهای واکنش سریع شعب جمعیت هلال احمر کشور
دوره آموزشی تخصصی تیم های واکنش سریع ویژه شعب هلال احمر کشور با حضورمعاون برنامه ریزی وآموزشهای تخصصی سازمان امداد ونجات ومدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در مرکز آموزشهای تخصصی هلال احمرمشهد مقدس آغاز شد.
۱۳۹۶/۶/۲۷

آغاز کارگاه آموزشی گزارش نویسی و برنامه ریزی راهبردی ویژه کارکنان هلال احمر عراق
کارگاه آموزشی گزارش نویسی وبرنامه ریزی راهبردی ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر عراق در محل هتل فرهنگ وهنر مشهد برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۵
اطلاعیه ها و گزارشات
برگزاری دوره ضمن خدمت مدیریت فرآیند آموزش
به گزارش معاونت آموزش و پژوهش استان ،دوره ضمن خدمت مدیریت فرآیند آموزش جهت کلیه مسولان آموزش شعب و کارشناسان ستاد معاونت آموزش و پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی ، با حضور سرکار خانم دکتر فاطمه نارنجی عضو هیات علمی دانشگاه تهران یا 10 سال سابقه تدریس درجه دکتری مدیریت آموزشی به عنوان مدرس دوره انجام شد
۱۳۹۷/۴/۶

برگزاری دوره ضمن خدمت ارزیابی سوانح
معاونت آموزش و پژوهش استان با استفاده از مربیان با تجربه و مدیر در بحرانهای امدادی آقایان سید رسول زارع و احمد رضا پور از مورخ 97/2/19 لغایت 97/2/20 به مدت 16 ساعت آموزشی با حضور 28 نفر از کارشناسان امداد و ارزیابان سوانح استان ،دوره ضمن خدمت ارزیابی سوانح را برگزار کردند، مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش استان اظهار داشت
۱۳۹۷/۴/۶

دوره های تخصصی سال 1396
۱۳۹۶/۱۲/۱۲

دوره های تخصصی سال 1395
۱۳۹۶/۱۲/۱۲

طرح «خادم» را بشناسید
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ جنبش «خـانواده آماده در مـخاطرات» یا جنبش «خادم»، یک تلاش دسته‌جمعی است برای آموزش خانواده‌های ایرانی، برای اینکه در برابر مخاطراتی که آنها را تهدید می‌کند، آماده شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۳

انتخاب ایران به عنوان «پیشگام نوآوری در صلیب سرخ جهانی»
25 میلیون خانواده ایرانی آماده مقابله با مخاطرات می‌شوند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حمید جمال الدینی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: معاونت آموزشی هلال احمر در حوزه عملیات و اجرا فعالیت می‌کند و توجه آن به تحقیق و توسعه است. نکته دوم اولویت‌های این ساختار و اعتبار بخشی به فعالیت‌ها و استانداردهای این فعالیت‌هاست. از دیگر ظرفیت‌های معاونت آموزشی توجه به آینده نگاری و آینده پژوهی و رصد علمی ماموریت‌های هلال احمر است.
۱۳۹۶/۳/۲۳

700 هزار خانواده آماده در مخاطرات
هر چند در گذشته خدمات آموزشی این نهادمردمی توسط سازمان‌های تابعه‌اش مانند مؤسسه علمی- کاربردی، سازمان جوانان، سازمان داوطلبان و سازمان امدادونجات برای حفظ آمادگی مردم به‌صورت مستمر در قالب طرح‌های مختلف ارائه شده است،
۱۳۹۶/۳/۲۳

طرح ملی «خادم» و آموزش 15شاخص به خانواده‌ها/ سنجش
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری ایمنا، کشور حادثه‌خیز ما با خطرات طبیعی از جمله سیل، زلزله و خشکسالی روبه‌رو است که به طور متوسط سالانه تعدادی از هموطنان بر اثر مخاطرات طبیعی جان خود را از دست می‌دهند
۱۳۹۶/۳/۲۳
گالری تصاویر
لینک های استان