امروز: ۱۳۹۶/۷/۲۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
دیدار دکتر حاجیان رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر مشهد با دکتر احمدی، مدیرعامل هلال احمراستان
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر حاجیان از اعضا شورای شهر و رئیس کمیسیون محیط زیست وخدمات شهری شورای شهر مشهد با دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل وجمعی از معاونان هلال احمر خراسان رضوی صبح امروز در محل ساختمان صلح مشهد دیدار نمود.
۱۳۹۶/۷/۲۵

آخرین وضع اردوگاه پناهندگان روهینگیا در بنگلادش
روایت «شهروند» از تازه‌واردان میانماری به بنگلادش را بخوانید رئیس سازمان داوطلبان: کمک‌های ارسالی به مسلمانان میانمار جوابگو نیست میراحمد، پیرمردی سالخورده می‌گوید: دیگر چیزی ندارم؛ می‌توانم به شهرم بازگردم؟ نه، هرگز
۱۳۹۶/۷/۲۵

امدادرسانی به مصدوم حادثه واژگونی پراید
رئیس هلال احمر قوچان گفت:امدادگران پایگاه امامزاده ابراهیم قوچان با حضور به موقع جان راننده خودروی پراید را نجات دادند.
۱۳۹۶/۷/۲۴

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر منصوب شد
رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی، اسماعیل رمضانی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر منصوب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴

ضرورت توجه به حفظ کرامت و شخصیت انسان در مساله امر به معروف و نهی از منکر
شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر به ریاست نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۴

پیشرفت و‌ توسعه ملی در معرض خطرات حوادث و ‌سوانح
مصطفی محقق- مشاور رئیس جمعیت هلال‌احمر در امور بین‌الملل، مشاور ارشد فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر در ژنو و رئیس پیشین دفتر منطقه‌ای سازمان ملل برای کاهش خطر حوادث و بلایا درغرب آسیا و شمال آفریقا در قاهره | از ۲۵‌سال پیش و‌ براساس قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز بین‌المللی کاهش حوادث و‌ سوانح (International Day for Disaster Reduction) در سراسر جهان گرامی داشته می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۲

یک فاجعه انسانی در پیش است!
دکتر پیوندی: اوضاع این‌جا اصلا خوب نیست و به سمت یک فاجعه انسانی پیش می‌رویم رئیس هلال بنگلادش: هلال‌احمر ایران از جمعیت‎های پیشرو در کمک به مردم میانمار بوده است
۱۳۹۶/۷/۲۲

وجود زمینه مساعد برای ارسال کمک‌های بشردوستانه و افزایش همکاری‌ها
رئیس جمعیت هلال احمر با قدردانی از همکاری صمیمانه جمعیت هلال احمر بنگلادش، تصریح کرد: با توجه به همکاری جمعیت هلال احمر بنگلادش، کمک‌های بشردوستانه برای پناهجویان میانماری سریع‌تر و بهتر در اختیار پناهندگان قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۲۲

هلال احمر ایران جزو جمعیت های فعال و پیشرو در ارسال کمک های بشردوستانه است
رئیس جمعیت هلال احمر بنگلادش با بیان توانمندی‎های ایران در زمینه‎های مختلف، اظهارداشت: توانمندی‎های جمعیت هلال احمر ایران را دیده‎ام. در زمینه‎های مختلف بسیار فعال و توانمند هستند و در زمینه کمک به پناهندگان میانمار هم بسیار خوب و توانمند با ما همکاری می کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۲

قدردانی وزیر بهداشت بنگلادش از ارسال محموله کمک های بشردوستانه ایران
وزیر بهداشت بنگلادش با تاکید بر وجود 24 اردوگاه برای ارائه خدمات درمانی به زنان باردار افزود: در حال حاضر بین 50 تا 70 هزار زن باردار در این منطقه زندگی می کنند که نیازمند خدمات درمانی هستند.
۱۳۹۶/۷/۲۲

تاکید بر استمرار محموله‌های بشردوستانه به‌دلیل وضعیت اسفبار مناطق مرزی بنگلادش
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در بازید از مناطق مرزی بنگلادش با صحنه های متاثر کننده ای روبرو شدیم که ضروری است محموله های ارسالی استمرار و افزایش بیشتری داشته باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۲


 
 

سامانه های اینترنتی 
آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر