امروز: ۱۳۹۷/۲/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
خدمت رسانی 37 پزشک خراسان رضوی در حج تمتع سال ۹۷ به زائران بیت‌الله‌الحرام
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در همایش آموزشی و توجیهی پزشکان کاروانهای حج و زیارت که صبح امروز شنبه یکم اردیبهشت ماه با حضو جواد شاد مدیرکل حج زیارت استان در محل سالن کنفرانس هلال احمر استان برگزار شد گفت: امسال ۳7 پزشک از خراسان رضوی در حج تمتع به زائران بیت‌الله‌الحرام خدمت‌رسانی می‌کنند .
۱۳۹۷/۲/۱

حضور عضو جوان هلال احمر خراسان رضوی به همراه دکتر پیوندی در دهمین کنفرانس منطقه‌ای خاورمیانه و شمال آفریقا
عضو جوانان هلال احمر خراسان رضوی به همراه رئیس جمعیت هلال‌احمر در دهمین کنفرانس منطقه‌ای جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر در خاورمیانه و شمال آفریقا در بغداد شرکت کرد.
۱۳۹۷/۲/۱

جمعیت هلال احمر در حوادث نقشی کلیدی و مهم ایفا کرده است
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در دیدار با رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر با اشاره به توانمندی های خوب جمعیت هلال احمر ایران در حوادث طبیعی خاطر نشان کرد: بخش مهمی از ساز و کاری که برای مقابله با بحران های طبیعی طراحی شده بر عهده جمعیت هلال احمر است.
۱۳۹۷/۱/۲۹

امدادرسانی و اسکان 143 نفر از عشایر خراسان رضوی
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی واسکان 143 نفر از عشایر منطقه ایرج آباد بردسکن وروستاهای اطراف فریمان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۹

چوپانهای مفقود در ارتفاعات قوچان پیدا شدند
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 10 چوپان مفقود در ارتفاعات قوچان پس از 22 ساعت جستجوی امدادگران هلال احمر در آن شهرستان پیدا شدند.
۱۳۹۷/۱/۲۹

برگزاری کارگاه کارآفرینی ومبانی کسب وکار
کارگاه آموزشی کار آفرینی ومبانی کسب وکار از 30 فروردین ماه با حضور بیش از 50 نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان به مدت دو روز در مجموعه هتل سحاب طرقبه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۸

نجات جان مصدوم حادثه برخورد پژو با کامیون
رئیس جمعیت هلال‌احمر قوچان گفت:درحادثه برخورد پژو 405 با کامیون یک نفرمصدوم ویک تن نیز جان خود را از دست داد.
۱۳۹۷/۱/۲۸

امدادرسانی به 8 مصدوم حادثه برخورد وانت پیکان وپراید
رئیس هلال احمر جوین از انجام عملیات امدادرسانی ورهاسازی 8 مصدوم حادثه برخورد پراید با وانت پیکان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۸

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر ایران با رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر
رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر، در سفر به تهران و دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر، بر حمایت قاطع این فدراسیون از برنامه های هلال احمر کشورمان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۷

یافتن 13 نفر مفقودی در ارتفاعات هزار مسجد چناران
رئیس هلال احمر چناران از امدادرسانی ویافتن 13 کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات هزار مسجد این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۷

سالن هلال احمر میزبان برترینهای تئاتر مشهد
آیین اختتامیه جشنواره چله نمایش ما (مردم انقلاب) درسالن آمفی تئاتر شهدای امدادگرهلال احمر خراسان رضوی با معرفی برگزیدگان خود، برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶
 

 
 

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها