امروز: ۱۳۹۸/۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
13 مصدوم در 4 حادثه جاده‌ای محورهای خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع 4 حادثه جاده‌ای در محورهای خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حوادث 13 مصدوم بر جای گذاشت.
۱۳۹۸/۱/۴

عملیات نجات 4 ساعته 6 فرد گرفتارشده در ارتفاعات یکی از روستاهای نیشابور
رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور با اشاره به گرفتار شدن 6 نفر در ارتفاعات یکی از روستاهای نیشابور، گفت: طی یک عملیات 4 ساعته برای نجات، به عوامل انتظامی تحویل داده شدند.
۱۳۹۸/۱/۴

3300 تخته پتو برای سیل‌زدگان گلستان ارسال شد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال 3300 تخته پتو برای هموطنان سیل‌زده گلستان خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۴

دختربچه مفقودی در روستای زاوین کلات تحویل خانواده‌اش شد
رئیس جمعیت هلال احمر کلات گفت: دختربچه 8 ساله که از شب گذشته در روستای زاوین کلات مفقود شده بود طی عملیات مشترک جست‌وجو توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت‌های هلال احمر کلات و مشهد پیدا شد و تحویل خانواده‌اش گردید.
۱۳۹۸/۱/۳

ارسال ۲۷۰۰ دستگاه چادر اسکان اضطراری و بسته غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال ۲۷۰۰ چادر امدادی اسکان اضطراری و بسته یک‌ماهه غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۳

3 حادثه جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های خراسان رضوی 20 مصدوم بر جای گذاشت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت 20 نفر در 3 حادثه جاده‌ای در استان خبر داد و گفت: با همکاری هلال احمر و اورژانس 115 امدادرسانی به مصدومان این حوادث صورت پذیرفت.
۱۳۹۸/۱/۳

واژگونی یک دستگاه خودروی پراید 5 مصدوم بر جای گذاشت
رئیس هلال احمر فیروزه از امدادرسانی نیروهای امدادی این مجموعه به 5 مصدوم حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پراید خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲

جوان مفقود شده در سیل مه‌ولات توسط هلال احمر پیدا شد
رئیس جمعیت هلال احمر مه‌ولات گفت: با تلاش یک ساعته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر مه‌ولات جوان مفقود شده در سیل پیدا شد.
۱۳۹۸/۱/۲

ارائه خدمات هلال احمر به 182 نفر در دو مأموریت ویژه حرم مطهر رضوی
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: در دو مأموریت ویژه جمعیت هلال احمر در حرم مطهر رضوی 252 نیروی عملیاتی در قالب 83 تیم عملیاتی به 182 زائر و مجاور امام رضا(ع) خدمات‌رسانی کردند.
۱۳۹۸/۱/۲

خدمات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی ۹۸ شایسته تقدیر است
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: اقدامات قابل توجه صورت گرفته توسط نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی ۹۸، به‌ویژه پوشش امدادی‌ای که در زمان سال تحویل و همچنین سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی صورت پذیرفت شایسته تقدیر است.
۱۳۹۸/۱/۱

وقوع 5 حادثه جاده‌ای طی 24 ساعت گذشته در محورهای خراسان رضوی/ امدادرسانی به 26 مصدوم توسط امدادگران هلال احمر
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به وقوع 5 حادثه جاده‌ای و 2 حادثه امدادی طی 24 ساعت گذشته در استان، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر به 26 مصدوم حوادث جاده‌ای در محورهای خراسان رضوی امدادرسانی کردند.
۱۳۹۸/۱/۱
 
 
 

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها