امروز: ۱۳۹۶/۵/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
بازدید عضو مجلس خبرگان رهبری از مناطق زلزله زده خراسان رضوی
آیت ا.. حسینی خراسانی عضو مجلس خبرگان رهبری به همراه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی از مناطق زلزله زده استان و میزان پیشرفت در بازسازی آن بازدید نمودند.
۱۳۹۶/۵/۲۶

دو مصدوم در حادثه برخورد پراید با پژو
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر استان گفت:در حادثه جاده ای برخورد دو خودرو پراید وپژو دوتن مصدوم شدند.
۱۳۹۶/۵/۲۶

واژگونی خودرو 2 کشته بر جای گذاشت
سخنگوی جمعیت هلال ‌احمر خراسان رضوی گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده فاروج - قوچان دو کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.
۱۳۹۶/۵/۲۵

تقدیر استاندار خراسان رضوی از اقدامات فوري و مؤثر هلال‌احمر در سیل اخیر
استاندار خراسان رضوی در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: انصافا هلال احمر استان در سیل اخیر خدمات چشمگیر و ارزنده ای در مناطق کلات، دره گز و نیشابور ارائه داد که جای قدردانی دارد.
۱۳۹۶/۵/۲۵

سامانه مجازی جذب داوطلبان در جمعیت هلال‌احمر راه‌اندازی می‌شود
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: برای اینکه بتوانیم داوطلبان را به‌موقع و به‌خوبی جذب کنیم نیازمند سامانه جذب هستیم تا داوطلبان به‌خوبی شناسایی شده و در مواقع نیاز به‌موقع جذب شوند و در این راستا سامانه جذب مجازی داوطلبان فعال می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۲۴

ارزشمندترین خدمت داوطلبانه؛ نجات جان انسان ها و تبلور آن در هلال احمر است
رئیس جمعیت هلال احمر در همایش علمی – کاربردی معاونین داوطلبان هلال احمر سراسر کشور، بالاترین خدمت داوطلبانه و تخصصی جمعیت را نجات انسان ها با استفاده از خدمات داوطلبانه عنوان و خاطرنشان کرد: تبلور اين ارزش، هلال احمر است و لازم است خدمت داوطلبانه و تخصصی در جمعیت هلال احمر، گسترش و توسعه یابد و جای خدمت وظیفه ای را پر کند.
۱۳۹۶/۵/۲۴

ذیقعـــده الحـــرام مـــاه رأفـت رضـــوی
ماه شریف ذیقعده که یازدهمین ماه قمری است از ماه های حرام بوده و منتسب به خاندان امام علی بن موسی الرضا (ع) و دارای مناسبتهای معنوی و مذهبی فراوان است .
۱۳۹۶/۵/۲۴

تشریح اقدامات امدادی هلال احمر در خراسان رضوی
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: علی رغم هشدار های داده شده مبنی بر وقوع سیل، اما باز هم هموطنان این هشدارها را نادیده گرفته و در مکان های وقوع سیل حضور یافته و به همین دلیل شاهد تلفات جانی بوده ایم.
۱۳۹۶/۵/۲۴

گزارش تصویری/بسته بندی سبد کالای امدادی خانوار؛جهت سیل در استان خراسان رضوی (شهرستان کلات وحومه)
گزارش تصویری/بسته بندی سبد کالای امدادی خانوار؛جهت سیل در استان خراسان رضوی (شهرستان کلات وحومه)
۱۳۹۶/۵/۲۴

گزارش تصویری/امدادرسانی به مناطق سیل زده سرخس وکلات
گزارش تصویری/امدادرسانی به مناطق سیل زده سرخس وکلات
۱۳۹۶/۵/۲۴

آغاز رقابت دادرسان پسر در پنجمین دوره مسابقات استانی المپیاد آماده خراسان رضوی
پنجمین دوره مسابقات استانی المپیاد آماده با حضور 280 نفر از دادرسان پسر منتخب شعب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی آغاز شد.
۱۳۹۶/۵/۲۳


 
 

سامانه های اینترنتی 
آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر