امروز: ۱۳۹۹/۳/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
11 مصدوم تصادفات جاده ای از ساعت سه سحر تا صبح امروز
تصادفات جاده ای از ساعت 3 سحر تا صبح امروز 11 مصدوم برجای گذاشت
۱۳۹۹/۳/۳

ارزیابی روند معاینات زائرین بیت ا... الحرام در خراسان رضوی
با توجه به شروع معاینات زائرین توسط پزشکان کاروانهای حج 99 در استان خراسان رضوی و شرایط موجود جامعه از نظر رعایت پروتکلهای پیشگیری از کرونا تیم ارزیاب مرکز پزشکی حج و زیارت بر روند معاینات نظارت می کنند
۱۳۹۹/۳/۱

اجرای بیش از 2000 عنوان برنامه فرهنگی در هلال احمر خراسان رضوی
دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منظور ارتقاء فرهنگ دینی کارکنان، داوطلبان‌، امدادگران و جوانان عضو این جمعیت، اقدام به برگزاری 2179 عنوان برنامه فرهنگی در استان در سال گذشته نموده است.
۱۳۹۹/۳/۱

اعطای لوح تقدیر دکتر علیرضا رزم حسینی ، استاندار خراسان رضوی ، از مدیرروابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی
لوح تقدیر دکتر علیرضا رزم حسینی ، استاندار خراسان رضوی به مدیرروابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی توسط دکتر احمدی ، مدیرعامل هلال احمر استان در نشست هیئت مدیره و بازرسان و با حضور نمایندگان شورای هماهنگی روابط عمومی استان ها اعطا شد.
۱۳۹۹/۲/۳۱

واژگونی خودرو پراید در محور قوچان به فاروج حادثه آفرید
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از مصدومیت یک نفر در حادثه واژگونی خودرو پراید در محور قوچان به فاروج خبر داد.
۱۳۹۹/۲/۳۱

ویروس کرونا در تمام ارگان‌های فرد مبتلا وجود دارد؛ حتی در رگ‌ها/ تازه‌هایWHO در رابطه با کرونا
با وجود ادامه تحقیقات در زمینه‌ی کنترل کرونا ویروس و داروهایی برای مقابله با آن، سازمان جهانی بهداشت همچنان بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید می‌کند.
۱۳۹۹/۲/۳۱

دکتر قوسیان‌مقدم، دبیرکل جدید جمعیت هلال‌احمر شد
با حکم دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر دکتر محمدحسن قوسیان مقدم برای دومین بار به عنوان دبیرکل جمعیت هلال احمر منصوب شد.
۱۳۹۹/۲/۳۰

اقناع افکار عمومی مهمترین رسالت روابط عمومی است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: روابط عمومی واحد آگاهی‌بخشی و هماهنگی است که باید با مردم ارتباط بهینه برقرار کند و افکار عمومی را اقناع کند و نیز مدافع اهداف و جایگاه سازمان دفاع کند که این خود دو در تعارض است.
۱۳۹۹/۲/۲۸

مشارکت بیش از 1000 نفر از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه های هفته هلال احمر
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از مشارکت بیش از هزار نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان در اجرای برنامه های هفته هلال احمر خبر داد.
۱۳۹۹/۲/۲۷

نجات ۵ فرد گمشده در ارتفاعات روستای پیوه ژن
معاون و مسئول امدادونجات جمعیت هلال احمر مشهد مقدس ضمن اعلام این خبر گفت: ۵فرد گمشده در ارتفاعات روستای پیوه ژن توسط نیروهای جمعیت هلال احمر نجات یافتند.
۱۳۹۹/۲/۲۷
 
       
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 
 
                           
                 


سامانه های اینترنتی 

                       
               

اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها