امروز: ۱۳۹۶/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
بهره مندی یکهزار نفر از ساکنین شهرک شهید رجایی مشهد از خدمات بهداشتی پایه
معاون بهداشت درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی از بهره مندی یکهزار نفر از اقشار آسیب پذیر منطقه شهرک شهید رجایی مشهد از خدمات بهداشتی پایه توسط تیم های واحد ارائه خدمات بهداشتی پایه معاونت درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱

اعزام تیم دختران خراسان رضوی به مسابقات کشوری رفاقت مهر
معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیم دختران هلال احمر خراسان رضوی به بیست وهشتمین دوره از مسابقات رفاقت مهر به میزبانی استان کرمان اعزام شد.
۱۳۹۶/۸/۱

امدادرسانی به سه مصدوم حادثه واژگونی پیکان وانت
رئیس هلال احمر تربت حیدریه گفت: در حادثه واژگونی خودروی پیکان وانت در محور تربت حیدریه به باخرز سه تن مصدوم شدند.
۱۳۹۶/۸/۱

برنامه مراسم ترحیم پدر نماینده ولی فقیه هلال احمر استان اعلام شد
در پی درگذشت مرحوم حاج عزیزالله اسدی پدر حجت الاسلام والمسلمین اسدالله اسدی، مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برنامه مراسم ترحیم و تشییع به شرح ذیل اعلام شد.
۱۳۹۶/۸/۱

تلاش برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب تر از سالهای گذشته
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به این که اقدامات متعدد بهداشتی و درمانی برای تامین سلامت زائران در اربعین صورت گرفته است، گفت: بر این اساس کادر درمانی شامل پزشک و پرستار و متخصص و همچنین تجهیزات امدادی و اورژانسی وظیفه حفظ و مراقبت از سلامت زوار را به عهده خواهند داشت
۱۳۹۶/۷/۳۰

تفاهمنامه همکاری مشترک هلال احمر با سازمان تبلیغات اسلامی در خراسان رضوی منعقد می شود
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل و مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آمادگی این سازمان برای انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک با هلال احمر در زمینه های مختلف فرهنگی و آموزشی امدادی خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰

ارسال محموله بشردوستانه هلال احمر ایران برای پناهجویان میانماری متوقف نخواهد شد
رئیس جمعیت هلال احمر درباره ارسال محموله امدادی و بشردوستانه هلال احمر ایران برای مردم مسلمان و آواره میانمار، خاطرنشان کرد: مسلما ارسال محموله بشردوستانه هلال احمر ایران برای مسلمانان آواره میانمار متوقف نخواهد شد و ما امیدواریم با استفاده از ابزار هنر برای جمع آوری کمک های مردمی استفاده کنیم تا گوشه‌ای از وظایف خود را در قبال این مردم مظلوم انجام دهیم.
۱۳۹۶/۷/۳۰

پنج مصدوم در حادثه برخورد پژو 206 با پژو405
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت:در حادثه برخورد پژو 206 وپژو 405 پنج تن مصدوم شدند.
۱۳۹۶/۷/۳۰

استقرار تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمردر شهرک شهید رجایی مشهد
معاون درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیم های بهداشت ودرمان اضطراری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با همکاری معاونت بهداشت وامداد ودرمان سپاه امام رضا (ع) در مناطق محروم مشهد مقدس خدمات بهداشتی ودرمانی ارائه می دهد.
۱۳۹۶/۷/۲۹

فعالیت هلال احمر ایران در بنگلادش و کمک به آوارگان میانماری به شکل منسجم ادامه خواهد یافت
رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی و ارزیابی وضعیت امدادرسانی به آوارگان میانمار، با اشاره به رنج و آلام مردم مظلوم و بی گناه میانمار، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر ایران با توجه به وظیفه ذاتی خود، دغدغه های مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهوری، تمام توان و امکانات خود را برای کمک به آوارگان میانماری با استفاده از کمک های مردمی و تشکیل کمپین مردمی کمک به آوارگان، به کار خواهد بست.
۱۳۹۶/۷/۲۹

برخورد اتوبوس با وانت پیکان یک فوتی ویک مصدوم به دنبال داشت
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی ،از فوت یک تن در حادثه برخورد اتوبوس با وانت پیکان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹


 
 

سامانه های اینترنتی 
آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر