امروز: ۱۳۹۷/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
145 پایگاه ثابت و سیار امدادونجات بین شهری در طرح مسفران خورشید فعال است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: طرح همسفران خورشید یک روز پس از اربعین حسینی آغاز می شود و تا یک روز پس از شهادت امام رضا(ع) ادامه می یابد و در طول ایام دهه شفاعت 35 پایگاه ثابت امدادونجات بین شهری و 110 پایگاه سیار فعال است.
۱۳۹۷/۷/۳۰

اولین کارگاه ضمن خدمت مدیریت خشم و استرس در سال 97
اولین کارگاه ضمن خدمت مدیریت خشم و استرس در سال جاری با حضور 30 نفر از پرسنل این جمعیت از بیست و هشتم ماه جاری به مدت دو روز در مرکز آموزشی تخصصی-میدانی جمعیت هلال احمر استان در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش استان هدف از برگزاری دوره را ایجاد هسته های مردمی سلامت روان جهت پرسنل این جمعیت به عنوان اولین افراد حاضر در صحنه حوادث و بلایا در راستای اهداف سازمانی جمعیت و در جهت تاب آوری جامعه اعلام داشت.
۱۳۹۷/۷/۲۸

اولین دوره آموزشی تخصصی منطقه ای جستجو و نجات در کوهستان
اولین دوره کشوری تخصصی پایه جستجو و نجات در کوهستان از امروز بیست و هشتم مهرماه جاری به مدت 5 روز در مرکز آموزش تخصصی-میدانی به میزبانی جمعت هلال احمرخراسان رضوی بصورت منطقه ای با حضور 7 استان کشور در حال برگزاری می باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۸

یک فوتی و۴مصدوم در دو حادثه واژگونی خودرو
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از مصدوم شدن چهارنفر وجان باختن یک تن در دو حادثه جاده ای واژگونی خودرو خبر داد
۱۳۹۷/۷/۲۶

پنجمین گردهمایی علمی، آموزشی و کاربردی مسئولین برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور
پنجمین گردهمایی علمی، آموزشی و کاربردی مسئولین برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور با حضور جناب آقای علی اکبر پرواز مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر،دکتر احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و مسئولین برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور بیست و پنجم مهر ماه سالجاری در خراسان رضوی برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵

نخستین یادواره شهدای امدادگر هلال احمر خراسان رضوی در نیشابور برگزار می شود
رئیس هلال احمر نیشابور از برگزاری نخستین یادواره شهدای امدادگر هلال احمر خراسان رضوی در شهرستان نیشابور خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۳

یک مفقودی در ریزش آوار بند خاکی خواف/عملیات جستجو برای گمشده در ارتفاعات روستای گرینه نیشابور
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت:عملیات جستجوبرای یافتن جوان گمشده در ارتفاعات روستای گرینه نیشابور و فردی که در پی ریزش آوار بند خاکی خواف مفقود شده آغاز شد.
۱۳۹۷/۷/۲۳

گزارش تصویری /برگزاری مانورامداد ونجات در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس (2)
۱۳۹۷/۷/۲۲

گزارش تصویری /برگزاری مانورامداد ونجات در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس (1)
۱۳۹۷/۷/۲۱

حضور یکصد نیروی عملیاتی هلال احمر خراسان رضوی دربزرگترین مانور امدادی شرق کشور
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از حضور یکصد نیروی عملیاتی هلال احمر این استان در بزرگترین مانور امدادی شرق کشور، صبح امروز در دانشگاه آزاد مشهد خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۱

6 مصدوم در پی واژگونی خودروی دنا
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی هلال احمر خراسان رضوی گفت:در پی واژگونی خودروی دنا در محور شاهرود به سبزوار شش تن مصدوم شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۱
 

 
 
 • مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: طرح همسفران خورشید یک روز پس از اربعین حسینی آغاز می شود و تا یک روز پس از شهادت امام رضا(ع) ادامه می یابد و در طول ایام دهه شفاعت 35 پایگاه ثابت امدادونجات بین شهری و 110 پایگاه سیار فعال است.
  ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
 • اولین کارگاه ضمن خدمت مدیریت خشم و استرس در سال جاری با حضور 30 نفر از پرسنل این جمعیت از بیست و هشتم ماه جاری به مدت دو روز در مرکز آموزشی تخصصی-میدانی جمعیت هلال احمر استان در حال برگزاری است.
  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش استان هدف از برگزاری دوره را ایجاد هسته های مردمی سلامت روان جهت پرسنل این جمعیت به عنوان اولین افراد حاضر در صحنه حوادث و بلایا در راستای اهداف سازمانی جمعیت و در جهت تاب آوری جامعه اعلام داشت.
  ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر
 • اولین دوره کشوری تخصصی پایه جستجو و نجات در کوهستان از امروز بیست و هشتم مهرماه جاری به مدت 5 روز در مرکز آموزش تخصصی-میدانی به میزبانی جمعت هلال احمرخراسان رضوی بصورت منطقه ای با حضور 7 استان کشور در حال برگزاری می باشد.
  ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر
 • رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از مصدوم شدن چهارنفر وجان باختن یک تن در دو حادثه جاده ای واژگونی خودرو خبر داد
  ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۶ مهر
 • پنجمین گردهمایی علمی، آموزشی و کاربردی مسئولین برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور با حضور جناب آقای علی اکبر پرواز مدیرکل دفتر برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر،دکتر احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و مسئولین برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور بیست و پنجم مهر ماه سالجاری در خراسان رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر
 • رئیس هلال احمر نیشابور از برگزاری نخستین یادواره شهدای امدادگر هلال احمر خراسان رضوی در شهرستان نیشابور خبر داد.
  ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها