امروز: ۱۳۹۷/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
یک مصدوم ویک فوتی در برخورد تریلی با نیسان
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به مصدومین حادثه برخورد تریلی با نیسان خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲

ارائه آموزش های امدادی به یک میلیون دانش آموز در 6 سال گذشته
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به تشکیل کانون‌های دانش آموزی از 70 سال پیش در جمعیت هلال احمر، افزود: با اجرای طرح دادرس در مدارس طی 6 سال گذشته، یک میلیون دانش آموز، آموزش‌های پایه برای تعامل و پیشگیری از مخاطرات را فراگرفته اند.
۱۳۹۷/۷/۲

گزارش تصویری/حضور مدیرعامل هلال احمرخراسان رضوی درآئین بازگشایی مدارس
۱۳۹۷/۷/۱

حضور مدیرعامل هلال احمرخراسان رضوی درآئین بازگشایی مدارس
آیئن بازگشایی مدارس صبح امروز با حضور استاندار ،مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی و جمعی از مدیران کل استان ونیز تیم دادرس جوانان هلال احمر مشهد در محل دبیرستان هدی این شهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱

پايان كار كميته‌هاي استاني اعطا و ارتقا درجه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: كميته هاي استاني اعطا و ارتقا درجه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در سال جاری كه از تيرماه در تمامی استان های کشور، تشکیل شده بود، به کار خود پایان داد.
۱۳۹۷/۷/۱

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصفر پیوندی در این پیام آورده است: نام بزرگ امدادگران جمعیت هلال احمر در قلب تاریخ جنگ جای دارد و نقطه عطفی برای همه ماست تا با مرور چند باره آن دوران به درک درستی از واژه ایثار برسیم.
۱۳۹۷/۷/۱

برخورد تریلی با پراید چهار نفر را مصدوم کرد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: برخورد یک دستگاه تریلی با خودرو سواری پراید در جاده تربت حیدریه به زاوه چهار نفر را مصدوم کرد.
۱۳۹۷/۷/۱

نجات 2 کوهنورد گمشده در ارتفاعات روستای شفیع
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از انجام عملیات جستجو ونجات در ارتفاعات روستای شفیع قوچان خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۳۱

سرماخوردگی بیماری شایع حجاج خراسان رضوی بود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: سرماخوردگی قابل کنترل شایعترین بیماری در بین حجاج این استان در سفر حج تمتع امسال بود.
۱۳۹۷/۶/۲۷

امضای تفاهم نامه همکاری میان هلال احمر و ستاد کل نیروهای مسلح
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان این جمعیت و ستاد کل نیروهای مسلح با هدف اجرای طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، از ارائه آموزش امداد و کمک های اولیه به سالانه 500 تا 600 هزار مشمول خدمت سربازی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۷

امدادرسانی به 10 مصدوم در 2 حادثه جاده ای
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت: امدادگران هلال احمر استان به 10 مصدوم در 2 حادثه جاده ای عصر روز گذشته امدادرسانی نمودند.
۱۳۹۷/۶/۲۷
 

 
 

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها