امروز: ۱۳۹۷/۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
واژگونی خودرو سواری در محور تربت حیدریه 2 نفر را روانه بیمارستان کرد
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امدادرسانی به 2 مصدوم حادثه واژگونی خودرو پژو 405 در محور مشهد- تربت حیدریه خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲

افراد دارای بیماریهای خاص و بیماران ژنتیکی نگران نباشند
مسئول داروخانه هلال احمر مشهد با اشاره اینکه این داروخانه با توجه به ضرورت تامین دارو برای بیماران ژنتیکی و افراد دارای بیماری های خاص به فعالیت همه روزه خود در ایام تعطیلات نوروزی ادامه می دهد، گفت: این داروخانه تنها در روزهای 3 تا 5 فروردین ماه تعطیل است.
۱۳۹۷/۱/۲

5 مصدوم و 2 فوتی در حوادث واژگونی خودرو و ریزش آوار
رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: 2 حادثه واژگونی خودرو و ریزش آوار در مسیرهای مواصلاتی سبزوار- شاهرود 7 حادثه دیده، 5 مصدوم و 2 فوتی برجای گذاشت.
۱۳۹۷/۱/۲

پنج پایگاه جمعیت هلال احمر کاشمر در طرح نوروزی 97 فعال است
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از فعالیت پنج پایگاه این شهرستان در طرح نوروزی 97 خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲

امدادرسانی به 50 مدعو در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد از امدادرسانی به 50 نفر از زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری در اولین روز فروردین ماه به دلیل استقبال گسترده‌ و ازدحام مردمی خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲

تاکید بر ارائه خدمات شایسته تر به زائران بارگاه منور رضوی
رئیس جمعیت هلال احمر کشور بر ارائه خدمات شایسته به زائران بارگاه منور رضوی در نوروز 97 تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۱

امدادرسانی به 119 حادثه دیده در 22 عملیات امدادی
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:‌ جمعیت هلال احمر استان از ابتدای طرح نوروزی سال 97 به 119 حادثه دیده با انجام 22 عملیات نجات امدادرسانی کرد.
۱۳۹۷/۱/۱

مشارکت روزانه 88 امدادگرهلال احمر تایباد در طرح نوروزی 97
رئیس جمعیت هلال احمر تایباد با اشاره به مشارکت روزانه 88 نیروی جمعیت هلال احمر تایباد در ایام نوروز 97، گفت: در طرح نوروزی 97 جمعیت هلال احمر 37 نفر در حوزه امداد و نجات، 36 نفر در حوزه جوانان و 15 نفر (13 پرستار و 2 پزشک) در حوزه داوطلبان فعال هستند.
۱۳۹۷/۱/۱

امدادرسانی به 9 مصدوم اولین حوادث جاده ای خراسان رضوی در سال 97
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آسیب دیدن 9 نفر در دو حادثه واژگونی خودرو در محورهای شاهرود- سبزوار و قوچان – فاروج خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱

30 خط تلفنی سامانه 112 هلال احمر خراسان رضوی به صورت همزمان فعال است
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: روزانه به طور میانگین هزار و پانصد تماس با سامانه تلفنی 112 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گرفته می‌شود که متأسفانه بیش از 80 درصد این تماس‌ها مزاحمت تلفنی و تداخل تلفنی دیگر دستگاههای امدادی با سامانه 112 بوده است.
۱۳۹۷/۱/۱

هلال احمر به 2 مصدوم واژگونی پراید امدادرسانی کرد
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی (EOC) از امدادرسانی نیروهای امدادی این جمعیت به 2 مصدوم واژگونی پراید در محور فیض آباد به بجستان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱


 
 

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها