امروز: ۱۳۹۸/۸/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
معاونت امور جوانان خراسان رضوی رتبه اول در پویش یک = دیگر
سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون ۱۱ هزار و ۳۱۷ اثر به دبیرخانه پویش ملی «یک = دیگر» که با هدف جمع‌آوری آثار دانش‌آموزان ایرانی از شعر «بنی آدم اعضای یک پیکرند» تشکیل شده بود، رسیده است.
۱۳۹۸/۸/۲۸

درخشش همسفران خورشید در پیام هلال
ویژه نامه اربعین به روایت خراسانی ها
۱۳۹۸/۸/۲۶

آغاز ثبت نام اولیه پزشکان داوطلب خدمت در حج تمتع ۹۹
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمرخراسان رضوی ، از آغاز ثبت نام اولیه پزشکان به منظور ارائه خدمات داوطلبانه در بخش بهداشت و درمان حج تمتع سال ۱۳۹۹ خبر داد.
۱۳۹۸/۸/۲۶

دیدار مدیرکل زندانهای خراسان رضوی با مدیرعامل هلال احمر استان
مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بر افزایش سطح تعاملات فی مابین تاکید کرد.
۱۳۹۸/۸/۲۵

اخلاق‌مداری پیامبر اسلام را الگو قرار دهیم
دبیر کل جمعیت هلال احمر تاکید کرد: اقتدا به پیامبر مکرم اسلام به عنوان کامل کننده مکارم اخلاقی در این است که با رعایت اخلاق سعی کنیم اخلاقمداری را از ایشان الگو بگیریم.
۱۳۹۸/۸/۲۳

تعمیق باورهای دینی در مردم و در خانواده کارکنان هلال احمر ضرورت دارد
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ارتقای فرهنگ و تعمیق ایمان و باورهای دینی در مردم و مخاطبان و در خانواده کارکنان هلال احمر ضرورت دارد که دستیابی به این مهم نیازمند تدبیر و برنامه و فعالیت‌های عملیاتی است.
۱۳۹۸/۸/۲۱

مسئولان و کارشناسان حقوقی جمعیت هلال احمر کشور در مشهد گردهم آمدند
همایش آموزشی، علمی و کاربردی مسئولان و کارشناسان حقوقی جمعیت هلال احمر سراسر کشور در مشهد آغاز شد.
۱۳۹۸/۸/۲۱

تقدیر رئیس سازمان امداد و نجات از خدمت‌رسانی به زائران حضرت رضا(ع) در طرح همسفران خورشید
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمردر پیامی از تلاش‌های بی‌وقفه تمامی همکاران ، امدادگران، نجاتگران، داوطلبان ، جوانان و تمامی نیروهای خدوم هلال‌احمر در خدمت به زائران در طرح همسفران خورشید تقدیر و تشکر کرد.
۱۳۹۸/۸/۲۱

گالری تصاویردیدار نماینده ولی فقیه و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌های کشور با آیت‌الله مروی تولیت آستان ‌قدس رضوی
۱۳۹۸/۸/۲۱

جمهوری اسلامی عواقب تحریم‌های دارویی را مستندسازی کند
رییس دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران باید مستندات تاثیرات منفی و عواقب تحریم‌های دارویی را تهیه کند
۱۳۹۸/۸/۲۱

دوره آموزشی جستجو و بازپیوند خانواده در سوانح در مشهد آغاز شد
تقدیر رییس کمیته بین‌الملل صلیب سرخ در ایران از هلال احمر بابت تبادل ۵۰ میلیون پیام میان اسرا و خانواده‌هایشان در جنگ عراق
۱۳۹۸/۸/۲۰
 
  
  
 

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها