امروز: ۱۳۹۶/۴/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
برگزاری دومین جلسه مجمع عمومی هلال احمر خراسان رضوی
دومین جلسه مجمع جمعیت هلال احمر خراسان رضوی روز شنبه مورخه 10تیر ماه در محل مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر استان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۴/۷

برخورد چهار دستگاه خودروی سواری 11 مصدوم به دنبال داشت
رئیس هلال احمر چناران از مصدومیت 11نفر در برخورد چهار دستگاه خودروی سواری در محورقوچان به چناران خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۷

چهار مصدوم در پی واژگونی خودروی پژو206
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت چهار تن در واژگونی خودروی پژو 206 خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۴

تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم
خودش در شبکه‌های اجتماعی صفحه دارد. هرازگاهی از طبقه دوازدهم ساختمان صلح، زیر تابلوی منقش به آیه‌ای از سوره مومنون (و بگو پروردگارا مرا در منزلگاهی نیکو فرود آور که تو بهترین میزبانانی)، با یک عکس و کپشن به اتفاقات داخلی و خارجی واکنش نشان می‌دهد. او تازه از ماموریت برگشته و صدایش خسته است؛ اما سوال‌ها را بی‌جواب نمی‌گذارد.
۱۳۹۶/۴/۴

نشست علمی بررسی فقهی استهلال در هلال احمر استان
نشست علمی بررسی فقهی استهلال با حضور معاون فرهنگی و امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر و نیز مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی برگزار گردید.
۱۳۹۶/۴/۳

تعالی تعاملات سازمان انتقال خون وهلال احمر در استان خراسان رضوی
مدیرکل انتقال خون استان با مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در رابطه با همکاری ومشارکت سازمان های همسو دیدار داشت.
۱۳۹۶/۴/۳

نگاهی فـقهی به مسئله اسـتهلال
ازدیرباز بحث (استهلال) همواره مورد دغدغه مسلمانان بوده و هست. می‌دانیم که در دین جامع و کامل اسلام، بسیاری از وظایف و عبادات فردی و اجتماعی مسلمانان بر اساس ماه‌های قمری و تشخیص آغاز ماه‌های قمری مبتنی بر رؤیت هلال است.
۱۳۹۶/۴/۳

حضور پرشور نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در راهپیمایی روز جهانی قدس
همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، جمعی از نیروهای هلال احمرخراسان رضوی در شهر مشهد وسایر شهرهای استانی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر وحدت و انسجام خود را با آحاد مردم همیشه در صحنه کشورمان به نمایش گذاشتند.
۱۳۹۶/۴/۳

طرح امداد ونجات تابستانه هلال احمر خراسان رضوی آغاز شد
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر استان از یک تیرماه آغاز می شود.
۱۳۹۶/۴/۳

گزارش تصویری/حضور پرشور مدیرعامل ،معاونین،کارکنان،امدادگران،داوطلبان وجوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی درراهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس
۱۳۹۶/۴/۳

(و هر کس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است.) المائدة آية 32
بازخورد آموزشهای 22ساعته امدادونجات جمعیت هلال احمر شهرستان بجستان باعث نجات جان کارمند دادگستری در حین مسابقه فوتسال شد.
۱۳۹۶/۴/۲


 
 

سامانه های اینترنتی 
آخرین اخبار شهرستانها
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
گالری تصاویر