امروز: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
در گذشت ناگهانی نجاتگر نیشابوری هلال احمر خراسان رضوی
سینا متقی،نجاتگر دوم جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به طور ناگهانی و در پایگاه امداد ونجات جاده ای امام رضا (ع) نیشابور درگذشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷

این‌جا خدمت قیمت ندارد
برای امدادگر بودن در جمعیت هلال‌احمر سن‌و‌سال مهم نیست، تحصیلات مطرح نیست، موارد بسیاری که برای هر کار دیگری لازم است، این‌جا هیچ اهمیتی ندارد، اما یک نیاز ضروری برای امدادگر شدن وجود دارد؛ باید عشق را خوب بلد بود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶

نجات تیم آفروید سوار گرفتار در کوههای قوچان
رئیس جمعیت هلال احمرقوچان از نجات تیم آفرود سوار گم شده در کوه های چهار سوق این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶

پنج مصدوم در حادثه برخورد پراید با گاردریل
سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت پنج تن در حادثه برخورد پراید با گاردریل در محور قوچان به چناران خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵

یاد و خاطره «سجاد عبدالهی»؛در دل خانواده هلال احمر زنده می ماند
در پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال احمر آمده است: «سجاد عبدالهی»، داوطلب فعال و از جمله نجاتگران عزیز جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان دانشجوی کارآموز عرشه در کشتی سانچی حضور داشته که متاسفانه در این سانحه غم انگیز جان خود را از دست داد. یاد و خاطره او در میان داوطلبان و اعضای خانواده بزرگ هلال احمر برای همیشه باقی می ماند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵

در حادثه برخورد پراید با نیسان یک تن جان باخت
رئیس هلال احمر شهرستان جغتای گفت:در حادثه برخورد خودروی پراید با نیسان در محور جغتای به سبزوار یک نفر جان خود را از دست داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵

درخواست هلال احمر برای کمک اضطراری به محبوس شدگان در نفتکش سانچی
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی به روسای جمعیت های ملی ژاپن، چین و کره جنوبی درخواست کرد تا نسبت به کمک اضطراری به محبوس شدگان در نفتکش سانچی اقدام کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴

ارتقای سیستم مدیریت بحران با تامین منابع میسر می شود
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: در شرایط امسال که با حوادث مختلفی مواجه بودیم نیاز به تزریق منابع جدید برای بازسازی جمعیت هلال احمر داریم
۱۳۹۶/۱۰/۲۴

12 مصدوم در تصادف زنجیره ای محورچناران به قوچان
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:در حادثه تصادف زنجیره ای محور چناران به قوچان 12 تن مصدوم شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

شش مصدوم ودوفوتی در برخورد خودروی سوناتا با کامیون
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت:در حادثه برخورد جاده ای خودروی سوناتا با کامیون در محور تربت حیدریه به گناباد شش نفر مصدوم و دو تن جان خود را از دست دادند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱

امدادرسانی به مصدومین حادثه برخورد پراید با تریلی
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 3 مصدوم حادثه جاده ای برخورد پراید با تریلی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰


 
 
 • سینا متقی،نجاتگر دوم جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به طور ناگهانی و در پایگاه امداد ونجات جاده ای امام رضا (ع) نیشابور درگذشت.
  ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي
 • برای امدادگر بودن در جمعیت هلال‌احمر سن‌و‌سال مهم نیست، تحصیلات مطرح نیست، موارد بسیاری که برای هر کار دیگری لازم است، این‌جا هیچ اهمیتی ندارد، اما یک نیاز ضروری برای امدادگر شدن وجود دارد؛ باید عشق را خوب بلد بود.
  ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
 • رئیس جمعیت هلال احمرقوچان از نجات تیم آفرود سوار گم شده در کوه های چهار سوق این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي
 • سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت پنج تن در حادثه برخورد پراید با گاردریل در محور قوچان به چناران خبر داد.
  ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي
 • در پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال احمر آمده است: «سجاد عبدالهی»، داوطلب فعال و از جمله نجاتگران عزیز جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان دانشجوی کارآموز عرشه در کشتی سانچی حضور داشته که متاسفانه در این سانحه غم انگیز جان خود را از دست داد. یاد و خاطره او در میان داوطلبان و اعضای خانواده بزرگ هلال احمر برای همیشه باقی می ماند.
  ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي
 • رئیس هلال احمر شهرستان جغتای گفت:در حادثه برخورد خودروی پراید با نیسان در محور جغتای به سبزوار یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي

سامانه های اینترنتی 
اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها