امروز: ۱۳۹۹/۸/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تازه ترین رویداد ها
فعالیت آمران سلامت در مترو و ترمینال مشهد آغاز شد
آمران سلامت هلال احمر مشهد به منظور آموزش و فرهنگسازی مواجهه با کرونا و ترغیب شهروندان به استفاده از ماسک و فاصله گذاری در ایستگاه‌های قطار شهری مشهد مستقر شدند
۱۳۹۹/۸/۸

ارائه خدمات به 28000 نفر در طرح آمران سلامت هلال احمر خراسان رضوی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از ارائه خدمت به 27هزار و 914 نفر از مردم استان در طرح آمران سلامت هلال احمر خراسان رضوی در دو روز نخست اجرای این طرح خبر داد.
۱۳۹۹/۸/۷

تقدیر مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی از طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فراخوان رهبری
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از اجرای سریع طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراخوان مجدد داوطلبان و نیروهای مخلص در مقابله با کرونا تقدیر کرد.
۱۳۹۹/۸/۷

قدردانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد از آمران سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان
سرهنگ پاسدار علی ابراهیم زاده با صدور پیامی از زحمات و تلاش‌های جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان در توصیه و انجام فریضه امر به سلامت که همان امر به معروف است، قدردانی کرد.
۱۳۹۹/۸/۷

آغاز رسمی اجرای طرح "آمران سلامت" با مشارکت بیش از 5000 نفر از جوانان و داوطلب برای دعوت مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی
اجرای طرح "آمران سلامت" جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در راستای منویات مقام معظم رهبری برای مقابله با ویروس کرونا و با مشارکت بیش از 5000 جوان و داوطلب هلال احمر به منظور دعوت مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی صبح امروز به شکل رسمی آغاز شد.
۱۳۹۹/۸/۶

همراهی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه استان های خراسان در طرح آمران سلامت هلال احمر
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان های خراسان از آمادگی طلاب جهادی برای همراهی در طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در راستای منویات ولایت و مبتنی بر رسالت حوزویان خبر داد.
۱۳۹۹/۸/۵

لبیک هلال احمر پایتخت معنوی ایران به ندای رهبری / ستاد اجرایی طرح آمران سلامت در مواجهه با کرونا در هلال احمر خراسان رضوی تشکیل شد
نشست شورای معاونان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با موضوع تشکیل ستاد آمران سلامت در هلال احمر استان برای راه اندازی پایگاههای این طرح در لبیک به منویات ولایت و دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد
۱۳۹۹/۸/۵

گزارش ماهانه -7 (مهرماه 99)/ هلال احمر پیشرو در انتصاب مدیران زن
رئیس جمعیت هلال احمر در هفتمین گزارش عملکرد ماهانه خود نوشت: باید حلقه واسط خوبی برای کسانی باشیم که با هلال احمر کار می کنند، در این زمینه زنان می توانند مسئولیت های مهمی در جایگاه مدیریتی داشته باشند. امیدواریم با تغییر جو کنونی و تلطیف فضای کاری از توانمندی های آنها در پیشبرد اهداف بشردوستانه هلال احمر استفاده کنیم.
۱۳۹۹/۸/۵

پایان عملیات نجات کوهنوردان ارتفاعات غار پس از ۱۵ ساعت تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر نیشابور
عملیات نجات سه کوهنورد گرفتار در ارتفاعات غار پس از 15 ساعت تلاش کوهنوردان و نجاتگران تیم کوهستان جمعیت هلال احمر نیشابور به پایان رسید.
۱۳۹۹/۸/۵

برخورد خودرو سواری و عابر پیاده حادثه تلخ آفرید
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از فوت یک نفر در حادثه برخورد خودرو ام جی با عابر پیاده در محور قوچان به فاروج خبر داد.
۱۳۹۹/۸/۵
 
       
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
 
 
 
                           
                 


سامانه های اینترنتی 

                       
           
  

اعلانات روابط عمومی
اعلانات
آخرین اخبار شهرستانها