امروز: ۱۳۹۹/۷/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۴:۲۳ کد مطلب: 50431
 برپایی ایستگاه سلامت همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی در محل مصلی نماز جمعه
سرپرست جمعیت هلال احمر داورزن گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی ایستگاه سلامت در 12 مهرماه 1398 در محل مصلی نماز جمعه شهرستان داورزن به همت اعضای جوانان و عوامل نیروی انتظامی بر پا شد که کنترل فشار خون بصورت رایگان از عموم مردم این شهرستان بعمل آمد .
سیدعلی دلبری گفت: در این پایگاه پس از بررسی و غربالگری مراجعین، توضیحات ضروری در رابطه با فشار خون، توسط امدادگران آموزش دیده داده شد و اگر افراد در مرحله ورود یا خطر ابطلا به فشارخون بودند به آنها گفته می شد که به پزشک مراجعه نمایند. .
وی  هدف از اجرای این طرح را  بالا بردن سطح آگاهی مردم در رابطه با سلامت و کاهش مراجعات غیر ضروری به مراکز درمانی با خود مراقبتی بیشتر عنوان کرد .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی