امروز: ۱۴۰۰/۷/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۱:۶ کد مطلب: 65103
 توزیع 11 هزارو 995 بسته معیشتی و 15 هزارو 140 پرس غذای گرم بین نیازمندان

داوطلبان و خیرین استان خراسان رضوی از ابتدای سال جاری تا کنون 11 هزارو 995 بسته معیشتی و 15 هزارو 140  پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع نموده اند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور داوطلبان هلال احمر استان ،از آغاز سال جدید معاونت امور داوطلبان در جهت ارائه خدمات به خانواده های متاثر از بیماری کرونا، اقدام به انجام طرح ها و برنامه های متعدد در سطح استان نموده است .

در این راستا با توجه به اولویت  برنامه های پیشگیرانه جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا ، به همت خیرین 250/000 هزار  ماسک در مناطق و روستاهای محروم توزیع گردیده  و در ماههای آینده نیز بر اساس برنامه توزیعی ادامه خواهد داشت.

همچنین با بهره مندی موثراز ظرفیت عظیم و غنی منابع مالی داوطلبان ،کمکهای معیشتی د ر قالب بسته های معیشتی و غذای گرم با ارزش ریالی بیش از  17/000/000/000 ریال بین نیازمندان و متاثرین از بیماری کرونا توزیع گردیده است .

به گزارش این پایگاه ،  برگزاری 10 برنامه کاروان سلامت ، برگزاری   75 طرح نیابت  و اهدا 47 واحد خون از دیگر برنامه های اجرا شده از ابتدای سال جاری تا کنون  می باشد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی