امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين ساعت ۱۰:۱۸ کد مطلب: 46430
 7 حادثه واژگونی خودرو در محورهای خراسان رضوی از شب گذشته تاکنون
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه از شب گذشته تا بامداد امروز 7 واژگونی و یک مورد برخورد با گاردیل خودرو و یک مورد برخورد وسایل نقلیه رخ داده، گفت: این حوادث در مجموع 36 مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشته است.
علیرضا فضلیانی با بیان اینکه از شب گذشته تا بامداد امروز 9 حادثه جاده‌ای شامل 7 واژگونی، یک مورد برخورد وسایل نقلیه و یک مورد برخورد با گاردریل رخ داده، گفت: این حوادث در مجموع 36 مصدوم بر جای گذاشته و متأسفانه یک نفر هم در صحنه حادثه جان باخته است.
وی افزود: در حادثه واژگونی یک دستگاه سواری ال90 در کیلومتر 18 محور باغچه به مشهد 2 سرنشین آن مصدوم شدند که پس از رهاسازی آنان توسط امدادگران و نجاتگران هلال احمر و انجام اقدامات اولیه درمانی، یکی از مصدومان به اورژانس تحویل داده شد.
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: همچنین بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در کیلومتر 220 محور شاهرود به سبزوار پنج نفر مصدوم شدند و یک نفر دیگر نیز در صحنه جان باخت که توسط نیروهای امدادی عملیات رهاسازی و امدادی برای آنان صورت پذیرفت.
فضلیانی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی 206 در کیلومتر 90 محور درگز به قوچان، اظهار کرد: این حادثه 2 مصدوم در پی داشت که پس از رهاسازی آنان، اقدامات اولیه درمانی برای آنان انجام شد سپس به عوامل اورژانس 115 تحویل داده شدند.
وی تشریح کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی 206 با یک دستگاه خودروی پراید وانت در کیلومتر 27 محور سرخس به مشهد، هفت نفر دچار مصدومیت شدند که با انجام اقدامات مورد نیاز 2 مصدوم به علت آسیب گردن و دست و آسیب پا و دست به مرکز درمانی لقمان حکیم سرخس منتقل شدند.
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: در کیلومتر 15 محور سبزوار به بردسکن نیز یک دستگاه خودروی 405 واژگون شد که 2 مصدوم بر جای گذاشت که یکی از آنان توسط امدادگران مورد مداوای سرپایی قرار گرفت و یکی از آنان به اورژانس تحویل داده شد.
فضلیانی با اشاره به وقوع یک حادثه جاده‌ای در کیلومتر 45 محور سبزوار به بردسکن، افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی 206 با گاردریل 2 سرنشین آن مصدوم شدند که یکی از آنان تحت مداوای سرپایی قرار گرفت و مصدوم دیگر به دلیل آسیب و جراحت دست به اورژانس تحویل داده شد.
وی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در کیلومتر 40 محور گناباد به قاین، ادامه داد: پس از انجام اقدامات مورد نیاز توسط امدادگران هلال احمر، یکی از مصدومان به علت آسیب پا به بیمارستان علامه بهلول گناباد انتقال داده شد.
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: یک دستگاه خودروی پراید نیز در کیلومتر 55 محور سبزوار به شاهرود واژگون شد که چهار مصدوم در پی داشت که با انجام اقدامات اولیه درمانی، 2 تن از آنان به دلیل درد در ناحیه سر و کمر و دست به مرکز درمانی امدادی سبزوار منتقل شدند.
فضلیانی با اشاره به واژگونی یک دستگاه پژو پارس، گفت: این حادثه که در کیلومتر 60 محور سبزوار به شاهرود اتفاق افتاد موجب مصدومیت 6 نفر شد که با انجام اقدامات اولیه درمانی توسط امدادگران و نجاتگران هلال احمر، 2 مصدوم به دلیل خونریزی انگشت و آسیب پیشانی و صورت به مرکز درمانی شهید بهشتی انتقال یافتند.
وی با اشاره به انجام یک عملیات امدادی در ساعت 35 دقیقه بامداد امروز، اظهار کرد: به علت ناراحتی قلبی یک خانم 50 ساله در روستای ابراهیم‌آباد بردسکن، امدادگران همراه با یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند و پس از انجام اقدامات مورد نیاز بیمار را به بیمارستان ولی‌عصر بردسکن انتقال دادند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی