امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ فروردين ساعت ۱۰:۵۶ کد مطلب: 46462
 امدادرسانی نجاتگران هلال احمر خراسان رضوی در 5 حادثه سیل وابگرفتگی
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی تیم‌های سیلاب هلال احمر استان در 5 حادثه سیل و آبگرفتگی طی ساعات گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، حسن گودرزی با اشاره به انجام عملیات‌های امدادرسانی به حادثه‌دیدگان سیل در نقاط مختلف استان، گفت: طی ساعات گذشته توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، 5 عملیات برای سیل و آبگرفتگی در 5 نقطه استان به انجام رسیده است.
وی با اشاره به اینکه تیم های تخصصی سیلاب جمعیت هلال احمر به کیلومتر 155 محور شاهرود به سبزوار برای امدادرسانی به گرفتاران در سیل اعزام شد، افزود: پس از نجات 12 حادثه‌دیده گرفتار در سیلاب در این منطقه، این افراد به مکان امنی منتقل شدند.
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع سیل در روستای گندم‎بر مه‌ولات نیز خبر داد و اظهار کرد: در این حادثه با توجه به سرریزشدن سد روستای دوغ‌آباد و احتمال شکسته شدن و آبگرفتگی معابر و مسدودشدن محور ارتباطی روستای گندم‌بر با شهرستان ، عوامل امدادی با همکاری اداره راه، آتش نشانی و سایر دستگاه‌های مربوطه، برای بازگشایی مسیر اقدام کردند.
گودرزی در خصوص عملیات دیگری که در خصوص سیل و آبگرفتگی در منطقه حصار گلستان طرقبه صورت پذیرفت، بیان کرد: با دستور معاون امداد و نجات استان یک تیم عملیاتی سیلاب برای امدادرسانی به 20 حادثه‌دیده اعزام شد و پس ارزیابی‌های لازم، عملیات امدادی انجام شد.
وی تشریح کرد: همچنین تیم عملیاتی 4 نفره جمعیت هلال احمر مشهد با حضور در روستای زشک شاندیز و ارزیابی موقعیت این روستا، پس از امدادرسانی به 24 حادثه‌دیده سیل و آبگرفتگی و ارائه هشدارهای ایمنی لازم به آنان، اقلام غذایی را برای توزیع به بخشداری شاندیز تحویل دادند.
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در خصوص گرفتارشدن یک دستگاه خودروی پراید در سیلاب در کیلومتر 45 محور فریمان به مشهد (سنگ بست)، ادامه داد: تیم امداد جاده ای از هلال احمر فریمان برای کمک به 3 سرنشین این خودرو اعزام شدند و پس از رهاسازی حادثه‌دیدگان، آنان را به محل امن منتقل شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی