امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۰ فروردين ساعت ۸:۵۱ کد مطلب: 46476
 امدادرسانی به مصدومان 5 حادثه در خراسان رضوی
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع ۵ حادثه در خراسان رضوی با ۱۳ حادثه‌دیده، ۷ مصدوم و یک فوتی خبر داد و گفت: پس از امدادرسانی به مصدومان توسط امدادگران جمعیت هلال احمر، ۲ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافتند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، علیرضا فضلیانی از وقوع ۵ حادثه در خراسان رضوی با ۱۳ حادثه‌دیده، ۷ مصدوم و یک فوتی خبر داد و گفت: پس از امدادرسانی به مصدومان توسط امدادگران جمعیت هلال احمر، ۲ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافتند.
وی با بیان اینکه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۰ محور تربت حیدریه به باخرز، ۳ نفر مصدوم شدند، افزود: نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، یکی از مصدومان که یک آقای ۲۵ ساله بود را به علت آسیب گردن و ستون فقرات و کمر به مرکز درمانی نهم دی انتقال دادند.
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند نیز خبر داد و بیان کرد: این ‌حادثه در کیلومتر ۱۵ محور نقاب به جاجرم اتفاق افتاد و ۵ حادثه‌دیده در پی داشت که پس از رهاسازی محبوسان، مصدوم که یک آقای ۲۰ ساله بود توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.
فضلیانی با اشاره به واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر ۲۵ محور تربت جام به فریمان (ابتدای روستای تقی‌آباد)، تشریح کرد: راکب این موتورسیکلت که یک آقای ۲۵ ساله بود دچار آسیب در ناحیه دست شد که با خودداری از انتقال به مرکز درمانی، توسط امدادگران به صورت سرپایی مداوا شد.
وی با اشاره به اینکه نزاع دسته‌جمعی در روستای شورلق سرخس، ۳ حادثه‌دیده، ۲ مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت، اظهار کرد: مصدومان این نزاع که دچار آسیب سر و قفسه سینه بودند و یکی از آنان بدون داشتن علائم حیاتی بود، به پست امدادی منتقل شده بودند که در حین احیای قلبی بیمار بدون علائم حیاتی، وی و 2 مصدوم دیگر به مرکز درمانی تحویل داده شدند.
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارائه خدمات درمانی به یک مراجعه‌کننده به پایگاه کمپ غدیر نیز خبر داد و گفت: امدادگران پایگاه غدیر اقدام به مداوای سرپایی این خانم ۳۴ ساله که دچار سوختگی صورت شده بود، کردند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی