امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۸:۵ کد مطلب: 68943
 امدادرسانی به 29 حادثه با 118 حادثه دیده در 5 روز گذشته/ 21 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند

معاون امداد و نجات استان خراسان رضوی با بیان این که عوامل عملیاتی کادر و داوطلب این جمعیت نسبت به پوشش امدادی 29 حادثه با118 حادثه دیده و 67 مصدوم در 5 روز گذشته در سطح استان اقدام نموده اند گفت: 21 نفر از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی در تشریح جزئیات خدمات ارائه شده در تعطیلات آخر هفته 12 تا 16 خرداد 1401 در سطح استان اظهار کرد: در این ماموریت ها 106 نیروی عملیاتی در قالب 38 تیم با 21 دستگاه خودروی آمبولانس، 8 خودروی نجات 8 دستگاه خودروی کمکدار عملیاتی و یک فروند بالگرد به 118 نفر از هموطنان عزیز امدادرسانی شد .

وی ادامه داد: از این تعداد مأموریت امداد و نجات، 16 ماموریت مربوط به تصادفات جاده ای، 5 مورد در کوهستان،2 مورد حوادث شهری، 5 مورد خدمات حضوری و یک مورد نیز مربوط به حادثه صنعتی و کارگاهی بوده است.

صیادی تصریح کرد: در مجموع این حوادث به 118 نفر از هموطنان امدادرسانی شده است که از این تعداد 67 نفر مصدوم شده اند، 4 نفر درمان سرپایی شده اند و 21 نفر جهت تکمیل مراحل درمان به مراکز درمانی منتقل شدند همچنین  5 نفر از حادثه دیدگان از خدمات فنی امداد و نجات بهره مند شدند..

معاون امداد و نجات استان در خصوص بیشترین تعداد عملیات در سطح استان خاطر نشان کرد: شهرستان های مشهد با 5 حادثه، قوچان با 4 حادثه و شهرستان نیشابور با 3 حادثه بیشترین وقوع حوادث را داشته اند.

صیادی در پایان این خبر ضمن تقدیر از زحمات مسؤولان و تمامی عوامل عملیاتی هلال احمر استان جهت ارائه خدمات امدادی به هموطنان، اضافه کرد: ندای امداد ۱۱۲ جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به مجاورین و زائرین عزیز هستند

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی