امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۶ مرداد ساعت ۹:۵۳ کد مطلب: 70202
مصدومیت 4 نفر در پی واژگونی خودروی پژو:
  واژگونی خودروی پژو در کیلومتر 22 محور تربت جام به فریمان باعث مصدومیت 4 نفر شد

واژگونی خودروی پژو در کیلومتر 22 محور تربت جام به فریمان باعث مصدومیت 4 نفر شد

سیدرسول شخصی زارع سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از مصدومیت 4 نفر و انتقال دو نفر از مصدومین حادثه واژگونی خودروی پژو در کیلومتر 22 محور تربت جام به فریمان توسط نجاتگران پایگاه خرم آباد شهرستان تربت جام خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، زارع تشریح کرد : در ساعت 17:15 روز چهارشنبه 5 مردادماه  طی تماس مردمی با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی خودروی پژو در کیلومتر 22 محور تربت جام به فریمان، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک تیم با خودروهای آمبولانس از پایگاه خرم آباد شهرستان تربت جام به محل حادثه صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: این حادثه  4  مصدوم داشت و تیم اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه ضمن ارزیابی و تثبیت صحنه، نسبت به انتقال یک نوزاد 3 و نیم ماهه با ترومای سر و مصدوم دیگر با ترومای ستون فقرات و سر به بیمارستان سجادیه تربت جام اقدام نمودند.

 لازم به ذکر است مصدومین دیگر حادثه توسط عوامل اورژانس جهت تکمیل چرخه درمان به مرکز درمانی منتقل شدند. پرسنل و نجاتگران حاضر در این عملیات محمدتقی کیانی پناه، معین فیاضی و مهدی نظری بودند . این عملیات در ساعت 18:20 به پایان رسید

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی