امروز: ۱۴۰۲/۷/۱۲پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۰ شهريور ساعت ۱۲:۶ کد مطلب: 70424
 4 مصدوم در واژگونی یک دستگاه خودروی دنا

واژگونی یک دستگاه خودروی دنا در کیلومتر 187 محور شاهرود به سبزوار حادثه آفرید.

سیدرسول شخصی زارع سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از امدادرسانی و انتقال 2 نفر از مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی دنا در کیلومتر 187 محور شاهرود به سبزوار به مرکز درمانی توسط نجاتگران پایگاه کاهک شهرستان داورزن خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، زارع تشریح کرد: در ساعت 5:50 روز یکشنبه 20 شهریورماه طی گزارش اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی دنا در کیلومتر 187 محور شاهرود به سبزوار و درخواست اعزام خودروی آمبولانس ، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک تیم با خودروی آمبولانس از پایگاه کاهک شهرستان داورزن به محل حادثه صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: این حادثه  باعث مصدومیت 4 نفر از 5 سرنشین خودرو  شد که تیم اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه ضمن ارزیابی و تثبیت صحنه و انجام اقدامات اولیه جهت مصدومین حادثه با همکاری عوامل اورژانس، دو نفر از مصدومین (آقای 36 ساله و کودک 6 ساله) را به بیمارستان امدادی شهرستان سبزوار منتقل نمودند سایر مصدومین نیز توسط اورژانس جهت تکمیل مراحل درمان به مرکز درمانی منتقل شدند. این عملیات با حضور پرسنل و نجاتگران علی سروش، مهدی مهری و علی خاکشور در ساعت 8:50 پایان یافت

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی