امروز: ۱۳۹۹/۴/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۹:۱۱ کد مطلب: 46158
 پذیرش ومصاحبه پزشکان داوطلب حج تمتع 98 انجام شد
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمردر خراسان رضوی از پذیرش ومصاحبه پزشکان داوطلب خدمت در حج تمتع 98 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید مجتبی احمدی گفت: تعداد 91 پزشک داوطلب که در سامانه مرکز پزشکی حج ثبت نام کرده بودند به منظور انجام مصاحبه به مرکز پزشکی حج وزیارت هلال احمر استان فراخوانده شدند.
وی با اشاره به اینکه این تعداد یک ونیم برابر ظرفیت پذیرش به منظور خدمت در کاروان های حج تمتع سال 98 می باشد ، گفت: از 61 نفر از پزشکانی که برای اولین بار داوطلب خدمت در مناسک حج شدند؛ مصاحبه به عمل آمد.
نماینده مرکز پزشکی حج وزیارت هلال احمر در استان اظهار کرد:پزشکانی که در مصاحبه قبول شوند به مدت 32 الی 38 روز به عنوان پزشک سلامت کاروان های زیارتی حج تمتع 98 در مکه ومدینه حضور خواهند داشت.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی