امروز: ۱۳۹۹/۱/۱۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر ساعت ۱۳:۵۴ کد مطلب: 50216
 زنگ صلح ودوستی در سرزمین امام مهربانی ها نواخته شد
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:زنگ صلح و دوستی همزمان با آغاز سال تحصیلی با حضور مدیرعامل ومسئولان هلال احمر خراسان رضوی در محل هنرستان دخترانه لطیفه سلماسی به صدا در آمد.
علیرضا معین زاده افزود: این برنامه در قالب مراسم صبحگاهی روز اول مهر با حضور روسای شعب و دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی با به صدا درآمدن "زنگ صلح و دوستی" در سطح مدارس منتخب 23 شهرستان استان برگزار گردید.
وی با اشاره به برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی و آغاز به کار کانون های دانش آموزی در سطح مدارس استان خراسان رضوی افزود: هدف از شرکت در این مراسم معرفی اهداف و فعالیت ها و برنامه های کانون های دانش آموزی و همچنین آشنایی با مباحث امدادی در سنین نوجوانی می باشد .
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: آموزشهای امدادی به خصوص در دوران دانش آموزی باعث افزایش تاب آوری جامعه و کاهش میزان خسارات در حوادث احتمالی می شود.
معین زاده در ادامه گفت: با توجه به اینکه یکی از ماموریت های اصلی جمعیت هلال احمر ارائه آموزش های همگانی می باشد ،اجرای طرح ملی دادرس ،جشنواره خاطره گویی ،طرح همدلی ،طرح پای درس ماه ، مدارس بشر دوستی ، برگزاری مسابقات آماده ، مانور زلزله ، جشنواره های فرهنگی ، اردوهای دوستی و ..... از برنامه های سازمان جوانان برای اعضای کانون های دانش آموزی می باشد.
شایان ذکر است در سطح استان خراسان رضوی 500کانون دانش آموزی در مقطع اول متوسطه مدارس دخترانه و پسرانه فعال می باشد که برنامه ها و فعالیت های فوق در آنها اجرا می گردد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی