امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور ساعت ۱۱:۲۴ کد مطلب: 66000
 تزریق بیش از 34 هزار دوز واکسن در طرح ایران یاران جوان
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حاشیه بازدید از پایگاههای واکسیناسیون خاتم کاشمر و سلمان خلیل آباد  ازتزریق34 هزارو 728 دوز واکسن در اجرای طرح «ایران یاران جوان» در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:طرح ایران یاران جوان با هدف مهار ویروس کرونا وسهولت واکسیناسیون عمومی توسط اعضا هلال احمر در خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به مشارکت 1950 نفر روز عضو دراین طرح، گفت:119 هزارو 997 نفر  از خدمات اعضا جمعیت هلال احمر در این طرح بهره مند شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت:اعضای جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در 22 پایگاه واکسیناسیون با کادر بهداشت ودرمان همکاری می کنند.

شایان ذکر است از ابتدای اجرای این طرح شاهد بالا رفتن سرعت واکسیناسیون و در نهایت شاهد کاهش مرگ و میر وکمک به قطع زنجیره این بیماری هستیم.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی