امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور ساعت ۱۴:۱۷ کد مطلب: 67008
 اجرای طرح «هر خانه یک سلامتگر» در خراسان رضوی

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از اجرای طرح «هر خانه یک سلامتگر» در راستای کاهش شیوع بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور خبر داد.

علیرضا معین زاده افزود: با توجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا و نظر به اهمیت فرهنگ سازی در این زمینه، هلال احمر طرح «هر خانه یک سلامتگر» را در راستای مسئولیت اجتماعی اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر و به منظور مشارکت در امر کاهش شیوع بیماری کووید ۱۹ اجرا می کند.

 وی افزود:دراین طرح هر عضو کانون دانش آموزی هلال احمر به عنوان سلامتگر خانواده خود، نسبت به راهنمایی اعضای خانواده برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اقدام می‌کند.

معین زاده  تصریح کرد: برای انعکاس این اقدام انسان دوستانه و انتشار پیام دانش آموزان عضو هلال احمر به سایر دوستان سلامتگر اعضاء فعالیتهایی را که در این راستا انجام دادند در قالب فیلم کوتاه موبایلی حداکثر ۳٠ ثانیه، نقاشی، خطاطی ارسال نمودند.
 
گفتنی است 11 اثر منتخب از هلال احمر خراسان رضوی به دبیرخانه طرح ارسال شده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی