امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۲:۵۷ کد مطلب: 67015
 دیدار وگفتگو سرپرست هلال احمر خراسان رضوی با معاونت جوانان

صبح امروز مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از حوزه جوانان استان بازدید وبه گفتگو با معاون وپرسنل معاونت جوانان هلال احمر خراسان رضوی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، دکترسید آرش سید صالحی در دیداری سرزده از معاونت جوانان خراسان رضوی ضمن بازدید میدانی و آشنایی با پرسنل این معاونت به بررسی فعالیتهای انجام شده در این حوزه پرداخت.

وی ضمن تشریح و یادآوری ماموریت وچشم انداز فعالیتهای جوانان گفت:بومی سازی فعالیتها باید در دستور کار قرار گیرد وارزیابی شعب باید به صورت مستمر انجام شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر رخراسان رضوی ضمن هدف گزاری و نگاه ویژه به 3 ضلع مثلث جوانان ، داوطلبان وامداد ، افزود:تحلیل زنجیره عضویت به منظور استفاده بهینه از ظرفیت اعضا مسئله است که در این نگاه باید مد نظر قرار گیرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی