امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۱ مهر ساعت ۱۱:۳۸ کد مطلب: 67137
 بهره مندی بیش از 16 هزار نفر از خدمات هلال احمر در هفته دفاع مقدس

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از بهره مندی 16هزارو348 نفر از خدمات هلال احمر در هفته دفاع مقدس خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اشاره به انجام فعالیت های متعدد در هفته دفاع مقدس گفت: 105 فعالیت در قالب 10 عنوان برنامه توسط ا عضا جوانان در هفته دفاع مقدس انجام شد.

۶۳۶وی با اشاره به مشارکت 976 نفر عضو در برنامه های هفته دفاع مقدس افزود:608 نفر از این تعداد را خواهران و368 نفر را برادران تشکیل دادند.

وی بیان کرد: برگزاری کارگاه و دوره های آموزشی،برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس،تجلیل وتکریم از خانواده شهدا و ایثارگران،تولید محتوا و استفاده از ظرفیت فضای مجازی،فضاسازی محیطی از مهمترین فعالیتهای انجام شده در این هفته بوده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی