امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۲ مهر ساعت ۹:۴۹ کد مطلب: 67143
 زنگ صلح ودوستی در سرزمین امام مهربانی ها نواخته شد

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:زنگ صلح و دوستی همزمان با آغاز سال تحصیلی  در 24 شهرستان هلال احمر خراسان رضوی به صدا در آمد.

علیرضا معین زاده افزود: این برنامه در قالب مراسم صبحگاهی روز اول مهر با حضور روسای شعب و دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی با به صدا درآمدن "زنگ صلح و دوستی" در سطح مدارس منتخب 24 شهرستان استان برگزار گردید.

وی با اشاره به برگزاری آئین آغاز سال تحصیلی و آغاز به کار کانون های دانش آموزی در سطح مدارس استان خراسان رضوی افزود: هدف از شرکت در این مراسم معرفی اهداف و فعالیت ها و برنامه های کانون های دانش آموزی و همچنین آشنایی با مباحث امدادی در سنین نوجوانی می باشد .

معین زاده با تاکید براینکه آموزشهای امدادی به خصوص در دوران دانش آموزی باعث افزایش تاب آوری جامعه و کاهش میزان خسارات در حوادث احتمالی می شود، گفت: تعداد189 عضو جوان در برگزاری این مراسم مشارکت داشتند.

شایان ذکر است در سطح استان خراسان رضوی 500کانون دانش آموزی در مقطع اول متوسطه مدارس دخترانه و پسرانه فعال می باشد که برنامه ها و فعالیت های فوق در آنها اجرا می گردد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی