امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۳:۱۶ کد مطلب: 67195
  خدمت رسانی به بیش از 13هزار نفر در طرح نذرسلامت دهه آخر صفر

معاون امور جوانان خراسان رضوی از ارائه خدمات به بیش از 13هزار نفر از عزاداران حسینی در طرح نذر سلامت همراه با خادمان رضوی هلال  در دهه آخر صفر  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: اعضا جوانان در دهه آخر صفر با حضور در هیئات و مساجد به عزادارن حسینی خدمت رسانی نمودند و   بیش از 13  هزار نفر از خدمات اعضا جوانان در این طرح بهره مند شدند.

معاون امور جوانان خراسان رضوی با اشاره به اینکه 614 نفر روز از اعضا جوانان در طرح نذر سلامت ویژه دهه آخر صفر مشارکت داشتند،گفت:از این تعداد 393 نفر خواهر و221 نفر از برادران بودند.

وی اظهار داشت: ارائه آموزشهای بهداشتی و  فاصله گذاری اجتماعی مناسب توسط اعضا جوانان در تمامی شعب استان  به همراه تولید محتوا (پوستر و پادکست و .) و انتشار آن در فضای مجازی  از دیگر اقداماتی بود که در این دهه انجام شد.

معین زاده اظهار داشت :طرح نذر سلامت همراه با خادمین رضوی ویژه شهادت امام علی بن موسی الرضا (ع) نیز در استان خراسان رضوی اجرا شد که در این طرح  بیش از 5 هزار عدد ماسک به همراه یکصد لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط اعضا جوانان میان عزاداران دهه آخر صفر توزیع شده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی