امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۱:۴۱ کد مطلب: 67225
 تزریق بیش از 49هزار دوز واکسن در طرح ایران یاران جوان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی  ازتزریق49 هزارو 404 دوز واکسن در اجرای طرح «ایران یاران جوان» در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:طرح ایران یاران جوان با هدف مهار ویروس کرونا وسهولت واکسیناسیون عمومی توسط اعضا هلال احمر در خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به مشارکت 3240نفر روز عضو ، گفت: این طرح از ابتدای مهرماه آغاز شده و185 هزارو 159 نفر  از خدمات اعضا جمعیت هلال احمر در این طرح بهره مند شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت:اعضای جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در 24 پایگاه واکسیناسیون با کادر بهداشت ودرمان همکاری می کنند.

شایان ذکر است از ابتدای اجرای این طرح شاهد بالا رفتن سرعت واکسیناسیون و در نهایت شاهد کاهش مرگ و میر وکمک به قطع زنجیره این بیماری هستیم.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی