امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر ساعت ۸:۵ کد مطلب: 67538
 تقدیر از عضو هلال احمر خراسان رضوی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه مدرسه

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:  بهزاد وفایی عضو جوان هلال احمر استان در جمع 3 عضو برتر جشنواره فیلم کوتاه مدرسه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: در اختتامیه ستادی هفتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه مدرسه که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد از 3 عضو منتخب وبرتر جشنواره تقدیر به عمل آمد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد یک فرصت خوب برای اعضاء دانش آموز که در طول سال تحصیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه بوده و از رفتن به مدرسه و فعالیت های درسی مدرسه محروم بودند دانست و افزود:این جشنواره با موضوع ویژه هلال احمر « مدرسه دوستی ، مدرسه ایمن » و و موضوع امدادی با تأکید بر جنبه آموزشی« خودامدادی و کمک به دیگران » برگزار شد.

معین زاده اظهار داشت از میان 4هزارو 114 اثر ارسالی از کل کشور به دبیرخانه این جشنواره احسان زرزار از آذربایجان غربی ، صالح حسینی خراسان جنوبی و بهزاد وفایی از خراسان رضوی موفق به کسب سه رتبه برتر این جشنواره شدند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی