امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۸ آذر ساعت ۹:۲۳ کد مطلب: 67587
 بهره مندی بیش از 11 هزار نفر از خدمات هلال احمر در هفته بسیج
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از بهره مندی 11هزارو186 نفر از خدمات هلال احمر در گرامیداشت هفته بسیج خبرداد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اشاره به انجام فعالیت های متعدد در هفته بسیج گفت: 80 فعالیت در قالب 6 عنوان برنامه توسط ا عضا جوانان در هفته بسیج انجام شد.
وی با اشاره به مشارکت 951 نفر عضو در برنامه های هفته بسیج افزود:512 نفر از این تعداد را خواهران و439 نفر را برادران تشکیل دادند.
وی بیان کرد: برگزاری کارگاه و دوره های آموزشی ،تجلیل وتکریم از خانواده شهدا و ایثارگران،تولید محتوا و استفاده از ظرفیت فضای مجازی،فضاسازی محیطی وغبار روبی وعطر افشانی مزار شهدا از مهمترین فعالیتهای انجام شده در این هفته بوده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی