امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر ساعت ۱۳:۲۱ کد مطلب: 67633
 برگزاری مانور ایمنی در برابر زلزله در 211 مدرسه
بیست وسومین مانور زلزله و ایمنی در روز دوشنبه ۸ آذر با پخش آژیر زلزله از رادیو ایران به صورت همزمان در مدارس آموزش دیده توسط هلال احمردر سراسر استان برگزارشد..
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، علیرضا معین زاده گفت: این مانور همه ساله به عنوان بزرگترین فعالیت آموزش همگانی کشور در حیطه ایمنی مدارس در برابر زلزله، با مشارکت پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی باشاره به اینکه این مانور در 211 مدرسه اجراشد ،افزود: مانور امسال با شعار «آمادگی در برابر زلزله در شرایط پاندمی» وبا مشارکت 8 هزارو 631 دانش آموز برگزار شد.

وی اظهار داشت:در این رویداد تلاش شده تا با محوریت ایمنی در برابر زلزله در مدرسه و خانه، اطلاعات جامعی به مخاطبان مانور ارائه شود که با فراگیری آن مطالب بتوانند در مقابل زلزله احتمالی از آمادگی لازم برخوردار شوند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی