امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۴:۳۰ کد مطلب: 67647
 درخشش تیم فوتبال نوجوانان هلال احمر جوین در لیگ فوتبال خراسان رضوی
تیم فوتبال زیر ۱۵سال هلال احمر جوین نماینده فوتبال جوین درزیرگروه لیگ استان خراسان رضوی موفق شد باشکست تیم پاسارگاد نیشابور با نتیجه ۴بر۱ دربازی برگشت به مرحله بعدی این رقابت ها صعورکند۰
رضا شهرآبادی رئیس جمعیت هلال احمر جوین در خصوص مسابقات زیر گروه استان خراسان رضوی اظهار داشت:بازی ها از آبان ماه آغاز گردید با شرایط سنی زیر 15 سال که هر ساله برگزار می‌شود.
وی افزود:در این دوره با شرکت 16 تیم از استان در دو گروه 8 تیمی برگزار شد که از میان این دو گروه 4 تیم جوین،نیشابور ،تربت حیدریه،گناباد به مرحله 1/4 نهایی راه یافتند.
شهرآبادی در ادامه تصریح کرد:تیم هلال احمر جوین در مرحله 1/4 نهایی در روز پنج شنبه تاریخ 11 آذر ماه به مصاف تیم پاسارگاد نیشابور رفت و در مرحله رفت با نتیجه تساوی 2_2 و در مرحله برگشت که به میزبانی این تیم بود با نتیجه 4_1 به نفع تیم هلال احمر جوین برنده میدان شد.
گفتنی است تیم هلال احمر که به مرحله نیم نهایی راه یافته است در پایان آذر ماه با تیم منتخب تربت حیدریه وارد بازی می‌شود که در صورت برنده شدن هر تیم در بازی رفت و برگشت تیم منتخب به لیگ استان راه پیدا خواهد کرد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی