امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۰:۵۸ کد مطلب: 70663
 نشست صمیمانه مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان با دبیران کانون های دانشجویی و پرسنل جوانان
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی فرارسیدن چهاردهم آبان هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر را به اعضای جوانان وپرسنل این حوزه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی: به مناسبت فرا رسیدن ۱۴ آبان  سالروز هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر‌نشست صمیمانه  پرسنل معاونت امور جوانان استان و دبیران کانون های دانشجویی در دفتر حجت الاسلام والمسلمین اسد الله اسدی مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه  برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام والمسلمین اسد الله اسدی  از زحمات و تلاش های پرسنل معاونت و جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر استان تقدیر و تشکر شد، و با اهدای لوح یادبود به نمایندگی از تمامی جوانان به رضا مومن زاده معاون امور جوانان تقدیم شد.
متن پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای رضا مومن زاده
معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
در تعالیم آسمانی اسلام، جوانی بهاران عمر و ارزشمندترین هدیه الهی است که روزگار تنها یک بار فرصت بهرمندی آ«را به آدمی می دهد و علاوه بر تحرک، قدرت و چابکی جسمی می بایست انگیزه های بلند رویش و پویش معنوی و اخلاقی و تکلیف مداری را نیز در همین دوران ریشه دار کرد. انقلاب اسلامی، محصول تربیت جوانان مومن در کلاس معارف اهل بیت علیهم السلام بوده و دستاورد های عظیم آن در استقلال و آزادی از مرزهای مادی شرق و غرب و طرح تمدن نوین و فصل جدید زندگی با دست مایه های ارزش های اخلاقی و دینی به برکت همان روحیات و رشد و پویایی تفکر انقلابی جوانان بود.
رهبری معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، انقلاب جوانان را محور تحقق نظام پیشرفته اسلامی می دانسته و اعتماد به آن ها را عامل اصلی رسیدن به هدف می دانند. لذا مدیریت مجموعه جوانان بسار حساس ارزشمند و مسئولیت آفرین است.

فرارسیدن چهاردهم آبان سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر را به جنابعلی و تمام جوانان دختر و پسر هلال احمر استان تبریک عرض نموده و موفقیت بشتر شما را زیر پرچم جمهوری اسلامی اسلامی به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای از خدای متعال مسئلت می نمایم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی