امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر ساعت ۹:۴۱ کد مطلب: 44918
 پيام تبریک مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت روز جهاني داوطلب
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، به مناسبت روز جهانی داوطلب (5 دسامبر) در پیامی، روز داوطلب را به کلیه داوطلبین تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
«هدفی والاتر از خدمت به همنوع برای انسانها قابل تصور نیست و داوطلب تنها کسی است که این هدف را به عرصه ظهور میرساند.»
روز جهانی داوطلب بهترین فرصت برای قدردانی از عزیزانی است که بدون هیچ چشم داشتی زمان و تجربه خویش را در راه رسیدن به اهداف هلال احمر صرف کرده و ما را برای داشتن جامعه ای تاب آور وایمن یاری رساندند. امید آن داریم با یاری شما عزیزان شاهد رشد و ارتقا هر چه بیشتر اهداف جمعیت هلال احمر باشیم.
۱۴ آذر ماه روز جهاني داوطلب، فرصت مناسبي است جهت ترغيب و حمايت از خدمات داوطلبانه و بر خود حجت مي‌دانم که از داوطلبانی که آرامش خود را در این راه در طبق اخلاص نهاده و ياور ما در انجام خدمات بشردوستانه بوده اند، تقدير و تشکر نموده و توفيق روزافزون را برای این عزیزان از خداوند متعال مسئلت نمایم.
دکتر سید مجتبی احمدی
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی