امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ آذر ساعت ۸:۳۳ کد مطلب: 44987
 گروه حسابرسی هلال احمر در خراسان رضوی مستقر شد
گروه حسابرسان اداره کل حسابرسی هلال احمر که به صورت دوره‌ای اسناد مالی استان‌ها را بررسی می‌کنند، از امروز در خراسان رضوی و مشهد مستقر شدند.
به گزارش روابط عمومی، وحید والهی، خزانه‌دار هلال احمر خراسان رضوی با بیان این خبر افزود: این گروه هفت نفره متشکل از کارشناسان عرصه‌های مالی و محاسباتی هستند که بنا بر دستورالعملهای مالی محاسباتی جمعیت، کلیه حسابهای مالی هلال احمر در هر استان مانند امور داروخانه ها انبارها و اموال و مواردی از این قبیل را ارزیابی، بررسی و مبتنی بر چک‌لیست‌های مشخص گزارش نهایی آن را ارائه می‌کنند.
وی افزود: مدت زمان حضور این در استان‌ها بنا بر میزان ضرورت حضور متفاوت است و به طور متعارف حدود یک هفته در هر استان مستقر و به شعب و مراکز مختلف استان مراجعه و سرکشی حضوری دارند.
شایان ذکر است گروه حسابرسان منتخب هلال احمر در بدو ورود به مشهد و پیش از شروع فرآیند حسابرسی با مدیرعامل استان دیدار داشتند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی