امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۶لیست مطالب
نماز در کاخ کرملین:
رئیس‌جمهور روسیه و نماز در کاخ کرملین
خاطره ای بیاد ماندنی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سفر به روسیه و دیدار با رئیس‌جمهور روسیه : خاطره ای شیرین به نقل قول از ابراهیم شهریاری ماشین را زدیم بغل. وقت نماز بود. گفتم: «حاجی قبول باشه.» ‌گفت: «خدا قبول کنه ان‌شاءاللّه.» نگاهم کرد، ‌گفت: «ابراهیم!» نگاهش کردم. ــ نمازی خوندم که در طول عمرم توی جبهه هم نخوندم. ــ حاج‌آقا، شما همه نمازهاتون قبوله. قصه‌اش فرق ‌می‌کرد. رفته بود کاخ کرملین. قرار داشت با پوتین.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۲۶ ساعت ۱۵:۳۲

جلوه هایی از نماز و عبادت حضرت فاطمه زهرا سلام الل:
نماز و حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها
جلوه هایی از نماز و عبادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها 1- دائم در ركوع و سجود : امام حسن مجتبى عليه السلام فرمود: در شب جمعه اى مادرم فاطمه عليهاالسلام را ديدم كه در محراب عبادت ايستاده است و تا سپيده صبح ، دائم در ركوع و سجود بود، و مى شنيدم كه براى مومنين و مومنات دعا مى نمود و نام آن ها را مى برد و براى آن ها بسيار دعا مى كرد، ولى براى خود هيچ دعايى نمى نمود. گفتم : اى مادر! چرا همان طور كه براى ديگران دعا مى كنى ، براى خود دعا نمى كنى ؟ حضرت فاطمه عليهاالسلام فرمود: فرزندم ! اول ، همس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ساعت ۱۴:۴۸

میدان مغناطیسی و قبله :
ارتباط بارهای الکتریکی و میدان مغناطیس با نماز
پروفسور لای در تحقیقات انجام شده متوجه شد ،DNA سلول های مغزی با امواج مغناطیسی خارجی آسیب زیادی می بینند و از طرفی در طول شبانه روز مغز با میدان های مغناطیسی بیرونی ناشی از نیروگاه ها ، امواج و از سمت دیگر میدان زمین مواجه می شود که شدیداً آسیب زا است بنابر این زمانی که انسان رو به قبله نماز می خواند به هنگام سجده میدان مغناطیسی زمین و بدن بر هم منطبق می شود و همانند رسانا منجر به دفع مواد الکتریسیته از سر به زمین می شود.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۲/۴ ساعت ۱۲:۳۲

مرحوم آیت الله بهجت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲ ساعت ۱۰:۵۸

علیرضا بیرانوند:
همیشه سعی می کنم نمازم را بخوانم چون به زندگی ام برکت می آورد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲ ساعت ۱۰:۵۴