امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
اخبـــار
برگزاری پنجمین میزگرد تخصصی بررسی عملیات و دست آموخته های جمعیت هلال احمر در امداد رسانی مناطق سیل زده جنوب کشور
پنجمین میزگرد تخصصی بررسی عملیات و دست آموخته های جمعیت هلال احمر در امداد رسانی مناطق سیل زده جنوب کشور فردا به صورت مجازی برگزار می گردد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ساعت ۱۳:۴۸

برگزاری کمپین آموزشی خانه های هلال "باهم بمانیم"
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی،مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش هلال احمر استان خراسان رضوی گفت:جلسه هماهنگی برگزاری کمپین آموزشی خانه های هلال "برای هم بمانیم" که در واقع یک خود مراقبتی در برابر بیماری کرونا و امادگی در برابرمخاطرات می باشد به صورت آنلاین وباحضور روسای شعب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی،کارشناسان آموزش استان ، مسئولین آموزش شعب،مسئولین خانه های هلال شهرستان ها در تاریخ 1400/10/21برگزار گردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ساعت ۱۱:۵

برگزاری جلسه آنلاین کمیته شهرستانی جذب و توانمند سازی شعب استان خراسان رضوی
لسه آنلاین کمیته شهرستانی جذب و توانمند سازی شعب استان خراسان رضوی برگزار گردید .
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۲۸ ساعت ۹:۴۳

برگزاری مانور سراسری زلزله در 8 آذر ماه
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :مانور سراسری زلزله همزمان در 278 مدرسه،باحضور 342مربی و نجاتگر و 31 هزارو 312 دانش آموز استان خراسان رضوی برگزار شد .
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱۰ ساعت ۱۵:۳

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 12شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۶ ساعت ۱۰:۵۴

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 14شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۸/۲۲ ساعت ۱۲:۵

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 16شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۸/۸ ساعت ۱۴:۱

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 15شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۲۰ ساعت ۸:۳۳

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی یوسفی ادامه داد :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 15شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۲۵ ساعت ۸:۴۴

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب هلال احمر استان خراسان رضوی
دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 14شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۱۱ ساعت ۹:۱۶

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 17شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۱۳ ساعت ۹:۷

برگزاری آنلاین کارگاه پروپوزال نویسی جهت همکاران پژوهش
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت : کارگاه پروپوزال نویسی با هدف ارتقاء مهارت های پزوهشی همکارانی که در حوزه پژوهش فعالیت دارند بصورت آنلاین در کل کشور برگزار گردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۱۰ ساعت ۱۲:۴۷

برگزاری وبینار جلسه هم اندیشی در خصوص فعالیت های آموزشی جهت معاونین آموزش و پژوهش کل کشور
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت : وبینار جلسه هم اندیشی با حضوردکتر رحمانی معاون آموزش و پژوهش وفناوری جهت معاونین اموزش و پژوهش کل کشور وحضور کارشناسان آموزش با هدف بررسی برنامه های تابستانه معاونت آموزش و پزوهش وفن آوری برگزار گردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۱۰ ساعت ۱۲:۸

وبینار تاب آوری اجتماعی زنان در حوادث و بلایا
معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت: وبینار تاب آوری اجتماعی زنان در حوادث وبلایا با هدف افزایش توجه بخشی حاکمیتی به حضور زنان در حوادث برای جامعه ای پایدارتر و زنانی با آسیب پذیری کمتر در حوادث آینده می باشد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۴/۲۹ ساعت ۸:۴۷

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در شعب استان خراسان رضوی معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی گفت :دوره های آموزشی تخصصی و عمومی در 17شعب استان خراسان رضوی در هفته ای که گذشت برگزارگردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۴/۲۸ ساعت ۹:۲۱