امروز: ۱۳۹۸/۴/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند ساعت ۸:۳۲ کد مطلب: 46029
 برگزاری دوره آموزشی استراتژی 2030 وحقوق بشردوستانه
دوره آموزشی استراتژی2030 وحقوق بشر دوستانه و نهضت بین المللی صلیب سرخ با حضور یکصد نفر از مدیران ،معاونین ،روئسای ادارات و کارشناسان هلال احمر خراسان رضوی در محل سالن آمفی تئاتر شهدای امدادگر هلال احمر در میدان ده دی مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر استان با اشاره به اتمام زمان استراتژی 2020 که توسط فدراسیون بین المللی صلیب سرخ تهیه شده بود،گفت: تغیيرات در دنياي امروز به سرعت در حال وقوع هستند و مشكلات و مسائل درحال پيچيده شدن، به همين دليل نهضت اين استراتژي که يك روند در حال ترقی است را تدوین نموده تا بتواند ‌ همواره پاسخگو و راهبر در بحران ها باشد.
وی با اشاره به تدوین استراتژی 2030 برای دهه آینده گفت: اين استراتژي بر هدف‌ نهايي نهضت كه پاسخگویی به چالش های اصلی فراروی انسانیت در 10 سال آینده می باشد تمرکز یافته است.
همچنین مریم یوسفی معاون آموزش وپژوهش هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه تعداد یکصدنفر از مسئولین وکارشناسان از تمامی شعب هلال احمر استان در این دوره حضور داشتند، گفت: دکتر غزاله نظیف کار،دکتر جبار اصلانی وحسن اسفندیار از همکاران معاونت امور بین الملل وحقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر کشور از مدرسین این دوره آموزشی بودند.
وی ضمن تشکر از مدیر عامل هلال احمراستان وهمکاران معاونت بین الملل به منظور همکاری در برگزاری این دوره تاکید کرد: به افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی شوند،گواهینامه 16 ساعته ضمن خدمت آموزشی اعطا می شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی