امروز: ۱۳۹۹/۷/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۷ دي ساعت ۱۳:۳۵ کد مطلب: 52276
برگزا ی دوره آموزشی ضمن خدمت برنامه ریزی و ساماندهی عملیات اضطراری:
 برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت برنامه ریزی و ساماندهی عملیات اضطراری

دوره آموزشی ضمن خدمت برنامه ریزی و ساماندهی عملیات اضطراری ویژه معاونین امداد شهرستانهای استان برگزار گردید.به گزارش معاونت آموزش و پژوهش استان: از تاریخ 30/09/98 لغایت 02/10/98 در مرکز (EOC)مرکزکنترل و هماهنگی  عملیات معاونت امداد ونجات جمعیت استان برگزار گردید.

این دوره براساس ضرورت نیاز به بررسی عملکرد شعب ،برورز رسانی اطلاعات پرسنل و با توجه به لزوم استفاده از نرم افزار عملیات نگار با حضور مدرسین استانی آقایان بهمن آبادی- فضلیانی -گودرزی- طاهریان - صبوری  ،موارد آموزشیارزیابی سوانح- گزارش نویسی در حوادث- مستندسازی در حوادث نقشه خطرپذیری لجستیک و ... با حضور 26 نفر از پرسنل استان برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی