امروز: ۱۳۹۹/۷/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ ارديبهشت ساعت ۱۳:۴۱ کد مطلب: 57176
برگزاری جلسه معرفی نرم افزار دفترچه خانواده و ساما:
 برگزاری جلسه معرفی نرم افزار دفترچه خانواده و سامانه هوشمندتوزیع اقلام


جلسه معرفی برنامه نرم افزار دفترچه خانوار و سامانه هوشمند توزیع اقلام با حضور معاونین امدادو نجات و آموزش و پژوهش توسط شرکت دانش بنیان روز گذشته در دفتر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش معاون آموزش و پژوهش استان، مریم یوسفی گفت :  این نرم افزار در راستای مدیریت زمان در حوادث جهت شناسایی خانواده های آسیب دیده و توزیع مناسب اقلام امدادی براساس شناسنامه های طراحی شده در سامانه مذکور و مدیریت منابع ، تجهیزات و شناسایی تسهیلات از جمله اماکن عمومی، اضطراری، درمان و ... طراحی شده است . وی ادامه داد همچنین این نرم افزار مجهز به تقسیمات کشوری و شهری بوده و نیز براساسEOP و طرح ساختار سازمان در شرایط اضطرار طراحی شده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی