امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۴:۲۹ کد مطلب: 50432
 افتتاح منشور حقوق کودک همزمان با روز جهانی کودک در مهد غنچه های هلال شهرستان داورزن

سرپرست جمعیت هلال احمر داورزن گفت: طرح منشور حقوق کودک با حضور معاون محترم فرماندار و روسای ادارات و مسئول جوانان هلال احمر این شهرستان در 16 مهر ماه همزمان با روز جهانی کودک در مهد غنچه های هلال محراب این شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر داورزن ، سید علی دلبری  با اشاره به نحوه اجرای این طرح اظهارداشت: در این طرح نحوه رفتار با کودکان ، تامین خوراک و تغذیه مناسب ، تعیین و محل تحصیل خوب برای آنها و ... احترام به مقام کودک از نظر اسلام و اهمیت دوران کودکی ،تفاوت کودکان با بزرگسالان و آسیب پذیری کودکان  از منظر جهانی را مطرح نمودند.

وی هدف از اجرای این طرح را ترویج حقوق برخورد با کودک از منظر اسلام و جهانی را  برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم حقوق کودکان را در تمام سنین حفظ نمائیم.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی