امروز: ۱۴۰۱/۷/۴پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۰:۵۲ کد مطلب: 65163
 برخورد خودرو پژو با تاکسی و گاردریل در محور نیشابور به مشهد ۷ مصدوم برجا گذاشت.
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر مشهد مقدس از برخورد خودرو پژو با تاکسی و گاردریل در محور نیشابور_ مشهد  خبر  داد.

مجید زارع گفت: طی اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری استان مبنی بر برخورد خودرو سواری پژو با تاکسی در کیلومتر ۶۰ محور نیشابور به مشهد مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ ساعت۹:۴۵ ،عوامل مستقر در پایگاه امداد و نجات بین جاده ای شهید جعفری ملک آباد مجهز به خودرو ست نجات و خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از رسیدن و ارزیابی صحنه مشخص شد این حادثه ۷ مصدوم برجای گذاشته است، پس از تثبیت صحنه ، رهاسازی مصدومین که در خودرو محبوس گردیده بودند توسط عوامل آتشنشانی انجام شده و اقدامات لازم توسط عوامل پایگاه ملک آباد انجام گردید.

 مسئول امداد نجات جمعیت هلال احمر مشهد خاطر نشان کرد:  ۲ مصدوم این حادثه توسط بالگرد ،۲ مصدوم توسط عوامل اورژانس و ۳مصدوم دیگر این حادثه توسط عوامل پایگاه به مرکز درمانی منتقل گردیدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی