امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۷پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۷ تير ساعت ۱۲:۵۱ کد مطلب: 65582
 امدادرسانی هلال احمر به مصدومین واژگونی پژو پارس در محور تربت حیدریه گناباد
رئیس جمعیت هلال احمر مه ولات از امداد رسانی امدادگران این شعبه به مصدومین واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در کیلومتر ۷۵ محورتربت حیدریه به گناباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مه ولات محمد امانی گفت : طبق اعلام مرکز کنترل و هماهنگی استان در ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه ۲۵ تیر ماه مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در کیلومتر ۷۵ محور تربت حیدریه به گناباد یک تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود : تیم امدادی پس از حضور در صحنه حادثه و تثبیت محل حادثه مصدومین را به عوامل اورژانس جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل دادند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی