امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۸:۲۹ کد مطلب: 68994
 5 مصدوم در پی انحراف و برخورد یکدستگاه پراید باگاردریل و سقوط به کال

در پی انحراف و برخورد باگاردریل و سقوط به کال یک دستگاه پراید محور باغچه به مشهد بعد از امان آباد باعث مصدومیت  5  نفر شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ،غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی گفت: در ساعت 16:18 روز شنبه 21 خرداد ماه 1401 طی گزارش اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر انحراف و برخورد باگاردریل و سقوط به کال یک دستگاه پراید محور باغچه به مشهد (بعد از امان آباد) بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام نجاتگران پایگاه امداد و نجات  شهید جعفری مشهد با یک دستگاه خودروی آمبولانس ویک دستگاه خودروی نجات  به محل حادثه صورت پذیرفت که نجاتگران پایگاه فوق بعد از تثبیت صحنه و انجام اقدامات اولیه با همکاری اورژانس، 2 نفر از مصدومین حادثه را بیمارستان شهید کامیاب مشهد اعزام نمودند. این عملیات تا ساعت 17:58 ادامه یافت وسایر مصدومین توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند..

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی