امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير ساعت ۷:۵۰ کد مطلب: 70021
 عملیات رهاسازی و امدادرسانی به مصدومین حادثه برخورد پراید با خودروی نیسان

عملیات رهاسازی و امدادرسانی در پی برخورد پراید با خودروی نیسان در کیلومتر 30 محور جغتای به سبزوار (روستای جزندر) توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر جوین صورت پذیرفت.

غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی از عملیات رهاسازی  و امدادرسانی به مصدومین حادثه برخورد پراید با خودروی نیسان در کیلومتر 30 محور جغتای به سبزوار (روستای جزندر) توسط نجاتگران پایگاه شهدای حکم آباد جوین با همکاری عوامل اورژانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، صیادی تشریح کرد : در ساعت 00:46 روز سه شنبه  7 تیر ماه 1401   طی گزارش اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر نیاز به خودروی ست نجات جهت رهاسازی مصدوم محبوس حادثه برخورد خودروی پراید با خودروی نیسان در کیلومتر 30 محور جغتای به سبزوار (روستای جزندر) ، هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام تیم از پایگاه شهدای حکم آباد جوین با یک دستگاه ست نجات صورت پذیرفت.

صیادی بیان داشت: پس از رسیدن تیم عملیاتی  شهدای حکم آباد جوین ضمن  انجام اقدامات اولیه و ارزیابی صحنه اقدامات لازم جهت رهاسازی محبوس حادثه صورت گرفت، که پس رهاسازی مصدوم حادثه توسط عوامل جمعیت، جهت انتقال به مرکز درمانی به نیروهای اورزانس حاضر در صحنه تحویل شد. این عملیات ساعت 02:26 پایان یافت.

پرسنل و نجاتگران شرکت‌کننده در این ماموریت ، آقایان مجید حوش سیما، مهدی قزلقارشی و مصطفی حکم آبادی بودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی